Gittigidiyor.com iş ortaklığı ile kazanın

0
4204

Gittigidiyor.com 2001 yılında alıcılar ile satıcıları buluşturmak amacıyla bir e-ticaret sitesi olarak kuruldu. Sıfır risk sistemi adının verildiği, hem alıcıları hem de satıcıları koruyan bir ödeme-onay sistemi geliştiren Gittigidiyor, bu güne kadar 13 milyonun üzerinde satışı sorunsuz gerçekleştirdi. Türkiye’de e-ticaretin gelişebilmesi için internet kullanıcılarına, güvenli ve keyifli bir alışveriş ortamı sunma hedefiyle yola çıkan sitede her gün, cep telefonu, fotoğraf makinesi, bilgisayar, giyim ve mücevher ürünlerinden; para, pul, plak, eski kitap ve dergi benzeri koleksiyon malzemelerine kadar toplam 4.000 kategoride binlerce ürün satışa sunulmaktadır. Bu başarı sayesinde dünyanın en büyük e-ticaret sitesi eBay ailesine katılan site, hem alışveriş yapanlara güvenli bir alışveriş ortamı yaratırken hem de satış ortaklığı programı ile internetten para kazanmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanma yöntemlerini uyguluyor veya bu yöntemle para kazanmak istiyorsanız Gittigidiyor.com’un satış ortaklığı ağına katılabilirsiniz. Ev hanımı, öğrenci veya çalışan olmak fark etmeksizin, isteyen herkes Gittigidiyor.com’un iş ortaklığı (affiliate) programına katılabilir ve para kazanabilir.

Gittigidiyor.com’a iş ortağı olarak kaydolduktan sonra, tek yapmanız gereken sitede ki ürünler, kategoriler veya bağlantılar için oluşturulan reklam bannerlarını veya ürün bağlantılarını (link) sitenizde, blogunuzda, Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal ağlarda, forumlarda veya email gönderme yoluyla internette istediğiniz yerde yayınlamak. Yayınladığınız bu yazılara veya reklamlara tıklayan kullanıcılar üzerinden para kazanıyorsunuz. Yani kullanıcılarınız tarafından yapılan her tıklama başına ödeme alıyorsunuz. Gittigidiyor.com’da tıklama başına ödenen katsayıyı da artırmak sizin elinizdedir. Reklamlarınıza tıklanma oranı, sitenizin kullanıcı kalitesi ve site görünürlülüğüne yönelik, tık başına ödenen ücret de 15 kuruşa kadar çıkabilmektedir. Eğer bireysel siteniz varsa, kazancınız 100 tl yi aştığı zaman siteden ödeme talep ederek ödemenizi nakit olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda site üzerinde iş ortakları için oluşturulmuş paneli kullanarak tıklamaları ve komisyonunuzu takip ederek kazancınızı anlık olarak görebilirsiniz.

Gittigidiyor.com’a iş ortağı olmak ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here