XML entegrasyonu veren firmalar 3

0
6636

E-ticarete başlamak isteyenler için XML entegrasyonu veren firmaları tanıtmaya devam ediyorum. İnternetten para kazanmak isteyenler için XML entegrasyonu büyük avantaj sağlıyor. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki üzerinizden birçok yükü alan (ürün stoklamak, sevkiyat vs.) bu sistem aynı zamanda düşük kar marjı ile çalışmanıza sebep oluyor.

Sistemin artılarını ve eksilerini iyi araştırarak bu işe girmenizde fayda var.

www.armada.com.tr

1993 yılında kurulan ve 2006’da halka açılan Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım şirketi. Armada, kişisel bilgisayar, sunucu, depolama, yedekleme, sanallaştırma, güvenlik, bilgisayar ağ, endüstriyel el terminalleri, barkod yazıcılar, bilgisayar bileşenleri ve mobil ürünlerin tercih edilen dağıtıcısı konumunda.

www.arena.com.tr

Arena da Türkiye’de teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider bir tedarikçilerden biridir.  Arena 7.500’ü aşkın satış noktasına ve 400 tedarikçiye hizmet veriyor.

www.koyuncu.com.tr

Koyuncu Elektronik, bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında Samsung , Microsoft, Asus, Packard Bell ,Kingston , AMD, Creative, Acer, Benq, Samsung Techwin gibi uluslarası markaların ürünlerini, Türk kullanıcısının hizmetine sunan tedarik zinciri içerisinde, üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören, ülke distribütörü esasında çalışan bir teknoloji firması.

www.gamabilgisayar.com.tr

Gama Bilgisayar; bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında uluslararası markaların ürünlerini, Türk kullanıcısının hizmetine sunan tedarik zinciri içerisinde, üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören dağıtıcı esasında çalışan bir teknoloji firmasıdır.

www.istanbulbilisim.com.tr

Perakende satışta da oldukça iddialı olan bir teknoloji ürünleri tedarikçisi.

www.penta.com.tr

Penta, 150’yi aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapan teknoloji ürünleri tedarikçisi.

www.cozum.com.tr

1992 yılında Ankara’da kurulan firma yazılım teknolojileri ve son kullanıcıya yönelik faaliyetlerle bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamış, akabinde bilgisayar ürünleri toptancılığı ve dağıtıcılığını hizmet yelpazesine eklemiştir. 2006 yılından buyana da B2B e-ticaret sistemi faaliyette.

www.denge.com.tr

1998 yılında, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, kişisel bilgisayar ve parçaları, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin üretimini, satış pazarlamasını ve lojistiğini yapmak üzere kurulmuş bir dağıtım şirketi.

www.exa.com.tr

Teknoloji ürünleri tedarikçisi.

www.goldbayi.com

Teknoloji ürünleri tedarikçisi.

www.segment.com.tr

Segment Bilgisayar bünyesinde barındırdığı başta Everest, microlab, Coolermaster, Colors-it, Mikado, Snopy, Sanrupid, 3Nod, Senfony, ve DLM gibi markaların tedariğini sağlayan bir firma.

www.erpamonitor.com

Monitör, Ups, Projeksiyon, Notebook ve Printer ağırlıklı hizmet veren bir tedarikçi firma.

www.bimtelltd.com

Teknoloji ürünleri satan bir tedarikçi firma.

www.akortek.com

Teknoloji ürünleri tedarikçisi.

www.alkayaelektronik.com

Teknoloji ürünleri tedarikçisi.

XML entegrasyonu veren firmalar 1

XML entegrasyonu veren firmalar 2

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here