Multimore network marketing

0
3102

Network marketing ile para kazananlar için bugün Multimore firmasını tanıtmak istiyorum. Bildiğiniz gibi network marketing ek gelir kazanmak için başvurulan ilk yöntemlerden biridir. Bu alanda faaliyet gösteren yabancı firmaların yanı sıra yerli firmalar da son yıllarda piyasaya girdi. Bu firmalardan biri de Multimore.

Multimore network marketing, Reç Tekstil’in bir iştiraki olarak kuruldu. Reç Tekstil ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ihracat yapan bir hazır giyim firması. Reç Tekstil, hazır giyim alanındaki tecrübesini Multimore ile perakende alanına da taşıyor.

Multimore network marketing bünyesinde bayan iç ve dış giyim, hamile iç giyim, erkek giyim, çocuk giyim, bay ve bayan spor giyim gibi tekstil ürünleri bulunuyor.

Multimore network marketinge üye olduktan sonra katalog edinebilmek için ya 50 TL’lik sipariş vermeniz gerekiyor ya da 9 TL karşılığı kataloğu satın almanız gerekiyor. Birçok network marketing firmasının ücretsiz sunduğu bu hizmet için ücret talep ediliyor olması firma için antipati yaratıyor olsa da öte yandan firmanın ürünlerini satmayacak olup sadece meraktan katalog isteyenlerin önüne geçmeyi hedefliyorlar sanırım.

Nasıl Kayıt Yapılır?

– Multimore temsilci başvuru formunu internet üzerinden online doldurduktan sonra imzalı MultiMore Temsilci Başvuru Formu ve imzalı MultiMore Temsilci Sözleşmesi’nin aslının şirkete ulaştırılması gerekiyor.

– En az 50 TL’lik sipariş vermeniz durumunda temsilci kayıt ücreti ödemiyorsunuz ve siparişinizle birlikte katalog da size gönderiliyor.

– Sipariş verilmemesi durumunda 9 TL karşılığında temsilci kaydınız yapılıyor ve 2 adet katalog gönderiliyor.

– Sipariş verme taahhüdü ile temsilci kaydı yaptıranların 30 gün içinde sipariş vermeleri gerekiyor. Sipariş vermezseniz üyeliğinizi aktif etmek için yeniden “ilk kayıt” kuralları geçerli oluyor.

Multimore kâr aranı ise başlangıç için yüzde 30. Katalog fiyatlarından yaptığınız satışlardan yüzde 30 kazanç sağlıyorsunuz. Alt ekibinizi kurdukça ve satışlarınız arttıkça kazancınız da artıyor.

Detaylı bilgi ve üyelik için;
www.multimore.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here