Bambu network marketing

0
3045

Network marketing firmalarını tanıtmaya Bambu A.Ş. ile devam ediyorum. Uzun yıllardır cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi yapan ve 2011 yılında Bambu A.Ş. adıyla kendi satış ağını kurmaya başlayan firma network marketin ile para kazanmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Bambu A.Ş., üyelerinin  yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturmuş durumda. Ürün yelpazesinde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık veren Bambu, üyelerine maksimum kazanç planı sunuyor. Network marketing işi ile ek gelir sağlayanlar Bambu’yu da değerlendirebilirler.

Bambu, Türkiye ve Dünya’da “Kadınların kendileri için çalıştığı şirket” sloganı ile yola çıktı. Şirket cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 17 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.

Sadece kaliteli ürünleri indirimli alıp kullanmak isteyenler, sıcak satış yapıp anında para kazanmak isteyenler, ekibini oluşturup liderlik yapmak isteyenler veya bulundukları bölgenin sorumlusu olup, şirket Genel Kurul üyesi olarak şirkete yön vermek isteyenler Bambu A.Ş.’yi inceleyebilirler.

Bambu networkun öne çıkan özellikleri

1 – Üyelik ücreti ve aidat bulunmuyor.
2 – Bambu’da üyelik ömür boyu geçerli. Vefat halinde kurduğunuz organizasyon mirasçınıza devrediyor.
3 – Puan prim sistemi kullanılmıyor. Primleriniz TL olarak hesaplanıyor.
4 – Üyeler katalog fiyatı üzerinden % 25 indirimle ürün alıp, yine katalog fiyatı ile satış yaptıklarında % 33 kar elde ediyorlar.
5 – Yeni üyeler verecekleri ilk siparişlerinde (minimum 300 TL) yüzde 33 indirim alıyorlar.

Diğer tüm detaylar ve üyelik için;
http://www.bambu.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here