Nutix nedir, nasıl kazandırır

0
3322

Network Marketin sistemi ile para kazananlar için yabancı firmaların yanı sıra artık birçok yerli alternatifte mevcut. Yerli network marketin firmalarından biri de Nutix.

Nutix, henüz çok yeni bir firma. Nutix, 2013 yılında İzmir’de kuruldu. Firmanın kendi ifadesiyle Nutix, piyasadaki  yüzyıllık firmaların bile ciddi, prensipli, ilkeli, eğlenceli, bayilerine en fazla kazandırmayı sözde değil uygulamada da gösterebilme eksikliğinden doğdu.

Nutix ile ilgili bilgileri firmanın kendi internet sitesinden aktaracağım. Firmanın sitesinde yer alan bilgilere göre;

Nutix tescilli markası ile Nutix Ltd.Şti. 22/02/2013  tarihinde İzmir’de kuruldu. Misyon, Vizyon ve değerlerine bağlı olarak arkasında çok güçlü ve tecrübeli bir mühendislik kadrosuyla çalışmalarını hızla devam ettiriyor. En kısa sürede yeni bir marka olarak piyasadaki liderliğini kanıtlayacaktır.

Hayatı  sağlıkla  yaşayabilmek amacıyla yola çıktık. Biliyoruz ki, günlük yaşamda  normal beslenme  alışkanlıklarımızla  hem vücudumuza  ihtiyaç duyduğu desteği veremiyoruz  hem de  her geçen gün sağlıksızlaşan besinler ile  dolu dünyamızda, sağlıklı  gıdalara ulaşabilmekte zorlanıyoruz.

Bu konuda şu ana kadar  bizlere  sunulanlarla   yetinemeyeceğimiz  için, başta  kendimiz ve  tüm  sevdiklerimize  en iyiyi  vermek  zorunda  olduğumuz  için, bu  konuda  hata  yapma  lüksümüz  olmadığı için bu işi başkalarına  bırakamadık.

Biz gittik, araştırdık, gördük  ve  inandık. Bunu  ulaşabildiğimiz herkes  ile  paylaşmak hedefi  ile  bu işe  başladık.

Nutix  gıda  takviyesi ürünleri  ile  bu konudaki  iddiamızı  duyuruyoruz. Sizlerden gelen  talepler ile ürün yelpazemizi, yine  ihtiyaç  duyduğunuz gıda,  kozmetik ve temizlik malzemeleri  ürünleri ile de  genişletiyoruz.

Hayatın  içinden gelen, ciddi network franchise deneyimlerini ve  kalitesiyle  iddialı  ürünleri bir arada  buluşturan Nutix, sağlıklı ve hayattan zevk alan franchise bayi ağı ile önce Türkiye‘de daha sonra da uluslararası arenada yerini almaya hazır.

Firma kendisini bu şekilde tanıtıyor. Nutix’in kazanç modeline baktığımızda ise bir network marketing firması olmasına rağmen franchising sistemi ile çalıştığını görüyoruz. Nutix ile çalışmak istiyorsanız 99 TL + KDV “Franchising Bedeli” ödemeniz gerekiyor. Ayrıca her ay 8,30 TL + KDV “franchising bedeli” ödeyeceksiniz.

Bu sisteme giriş bedelini ödedikten sonra başlangıçta yaptığınız satışlardan yüzde 15 kazanç sağlayacaksınız. Yaptığınız satışlar size puan da kazandıracak. Satışlardan elde ettiğiniz puanlar 1000’i geçtiğinde satış karınız yüzde 20’ye, puanınız 1600’ü geçtiğinde ise yüzde 30’a çıkacak. Yüzde 30 kar marjına ulaştığınızda artık bu oran sabitlenecek.

Daha detaylı bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.nutix.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here