Hemenevinde.com satış ortaklığı

1
4245

İnternette satış ortaklığı ile para kazananlar ve kazanmak isteyenler için bir satış ortaklığı programı daha tanıtmak istiyorum. 1992 yılından bu yana faaliyete bulunan Ötügen Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında kurduğu hemenevinde.com, satış ortaklığı ile para kazanmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Hemenevinde.com, hemen hemen tamamı ithal ürünlerden oluşan bir portföy ile hizmet veriyor. Birçok e-ticaret sitesinde görebileceğiniz ilginç ithal ürünlerin satışının yapıldığı siteye satış ortağı olarak siz de para kazanabilirsiniz.

Eğer kendi e-ticaret siteniz veya bu tür ürünleri satan bir dükkanınız varsa yine aynı firmaya ait olan heithalat.com adresinden ürünleri toptan olarak tedarik edebiliyorsunuz. Sadece satış ortağı olarak para kazanmayı düşünüyorsanız buradan siteye üye olup size özel linki web sitenizde, sosyal medyada vs. paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Hemenevinde.com ortaklık programına kayıt olmak tamamen ücretsiz. Yaptığınız satışlardan kazanacağınız komisyon oranı ise yüzde 5.

Herkese bol kazançlar.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here