Tek kullanımlık ojeler iş fikri

0
2951

Yaşam hızlandıkça geçmişte uzun zaman ayırdığımız kimi şeyleri daha kısa sürede yapma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Artık insanlar (çoğu) ellerine gazete alarak saatlerce okumuyorlar. Akıllı telefonlarından işe giderken tüm haberlere ulaşabiliyorlar. Bu sayede de zaman kazanmış oluyorlar.

Kadınlarda eskiden kişisel bakımlarına ayırdıkları süreyi artık hayatı yaşamak için kullanmak istiyorlar. Bu fikirden yola çıkanlar da kadınların ihtiyaç duyabilecekleri bazı ürünleri tek kullanımlık formlarda üreterek onlara zaman kazandırmak için çalışıyor. Tek kullanımlık oje de bunlardan biri. Kadınların ofiste, metroda, otobüste rahatlıkla kullanabilecekleri tek kullanımlık ojeler önümüzdeki süreç için iyi bir iş fikri gibi duruyor.

Tek dozluk ojeler kadınlar için müthiş bir yenilik. Amerika’da pazara çıkmak üzere. Amaç ‘kullan at’ mantığına dayanıyor. Tırnak boyasında şişe yerine saydam tüpler kullanılıyor. Ojeler kokusuz üretildiği için çevrenizdekileri rahatsız etmiyor. Bir bölümü cila işini de yapıyor. Ofiste, evde, seyahatte anında uygulama imkanı var. Tırnak üzerine yerleştirilen tüp uygulamayı gerçekleştiriyor. Dozu ve rengi ayarlamak mümkün.

Tırnaktaki eski ojeyi çıkarmak için bir aparatı da bulunuyor. Cepte, çantada güvenle taşınabiliyor. Yenilikçi iş fikirlerine meraklı girişimciler için oldukça cazip bir iş fikri. Halen dünyada üç farklı patent bu konuda iddialı. Bu patent sahibi firmalardan ithalat yapılabileceği gibi fikri geliştirerek yeni bir model de ortaya çıkarılabilir. Girişimcilere duyurulur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here