KiraGuru nedir, ne işe yarar?

0
4743

İnternetten para kazanmayı araştıran herkesin karşısına çıkan yöntemlerden biri de gittigidiyor.com ve sahibinden.com’dan satış yaparak para kazanmaktır. Bu yöntemler doğrudur. Eğer satacak bir şeyleriniz varsa bu siteleri kullanarak satıp para kazanabilirsiniz. Evinizdeki veya çevrenizdeki insanların ikinci el ürünleri bu tür sitelerde nakite çevirebilirsiniz.

Peki satacak bir şeyleriniz yoksa. O zaman nasıl para kazanacaksınız? İşte KiraGuru bu noktada devreye giriyor. Satacak bir ürününüz veya eşyanız olmasa da kiraya vereceğiniz bir eşyanız varsa KiraGuru.com aracılığı ile kiralamaya vererek para kazanabilirsiniz.

Ciceksepeti.com’un kurucularından Emre Aydın’ın son dönem girişimlerinden olan KiraGuru.com, fotoğraf makinesi, projeksiyon cihazı, gece kıyafeti gibi kiralamaya uygun eşyalarınızı kiraya vererek para kazanmanıza olanak tanıyor.

www.kiraguru.com bireyler arası paylaşımı arttırmayı amaçlayan bir site. Bireylerin ihtiyaçlarını birbirleri arasında paylaşma yöntemiyle giderdikleri yeni alışkanlığı ülkemize getiren KiraGuru.com, üyelerinin her türlü ev, elektronik eşya, taşıt, tekne, elbise, aksesuar, ekipman gibi akla gelen her türlü emlak ve ürünü kiralama fırsatı sunmakta.

2012 yılında kurulan KiraGuru.com, müşteri memnuniyetini öne çıkartan çalışma şekli, deneyimli kadrosu, ileri teknolojik altyapısı ve e-ticaret konusunda liderlik yapmış ortakları ile kısa sürede kullanıcı sayısını artırmış durumda..

KiraGuru.com bireylerin evlerini, sürekli kullanmadıkları eşyalarını kiraya vererek hem kazanç elde etmelerini, hem de evlerinde kullanılmayan eşyalarını Türkiye’nin dört bir yanındaki kişilerle paylaşma olanağı sağlamakta. Kiracılara da seyahat ettikleri yerlerde daha konforlu, pratik ve ekonomik olarak konaklama veya bir ürünü alma yerine kiralama fırsatı sunmakta.

Bodrum’a gideceğiniz zaman otelde kalmak yerine konforlu bir evde kalmak, yılda bir kere kullandığınız spor malzemelerini güvenli bir şekilde kiraya vermek isterseniz KiraGuru.com’u denemenizde fayda var.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here