Ohannes Burger franchising şartları

0
3953

İzmir’de 2008 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Ohannes Burger, hamburgere getirdiği yeni yorum ile kısa sürede ilgi odağı olmayı başardı. Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Bornova’da ilk restoranını açan Ohannes Burger, kısa sürede özellikle gençlerin tercih ettiği bir marka haline geldi.

“Hamburgerin atası değil, babası” sloganıyla dikkat çeken Ohannes Burger, restoranda kullandığı tüm malzemeleri kendisi üretiyor. Bu bakımdan lezzet konusunda oldukça iddialı olan firma franchising ile büyümeyi hedefliyor. Ohannes Burger, fast food alanında kendi işini kurmak isteyenler için iyi bir tercih olabilir.

Hamburgerde kendine has köfte, sos ve ekmek kullanan marka, lezzeti ile herkese “Ohannes” dedirtmeyi hedefliyor. Amerika’da, mega zincirlerin aksine, katkısız, doğal, günlük birçok hamburger üretilmekte. Butik hamburgerciliği bir adım daha yukarı taşıyan Ohannes Burger, tüm ürünlerini kendine özgü olarak tasarlıyor ve üretiyor. Bu şekilde dünyanın en popüler lezzetleri ile hamburger tadını bir füzyon mutfağında birleştiren Ohannes Burger çok ilgi gören özel menülerini oluşturmuş durumda.

Bayilik Şartları

Ohannes Burger, minimum 100 m2 açık oturma alanı olan işlek cadde ve AVM’lerde, gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen genç dinamik yatırımcılar arıyor.

Ortalama yatırım maliyeti: 250.000 – 300.000 TL (büyüklüğü ve yerin durumuna göre değişiklik gösterir.)
Ortalama kar marjı: Yüzde 20

Yatırım geri dönüş süresi: 12 – 18 ay.

Franchising başvurusu için tıklayın.

İletişim
Esra Yıllıkçı
franchise@ohannesburger.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here