Baydöner franchising koşulları

0
3104

Türkiye’de döner’in markası olmak ve Türk mutfağının en güzel yemeklerinden olan dönere hakettiği değeri kazandırmak amacıyla yola çıkan Baydöner franchising ile büyümeyi hedefliyor.

Türkiye’de korkmadan döner yiyebileceğiniz birkaç markadan biri olan Baydöner girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunuyor. Baydöner’den franchising almak yüksek maliyetli bir iş olsa da marka güvenirliliği ve bilinirliği yatırımınızın hızla geri dönmesini sağlayacaktır. Eğer kendi işinizi kurmak için yatırım yapmaya hazırsanız Baydöner’in franchising şartlarını inceleyebilirsiniz.

Herkesin çok sevdiği döneri tereddüt etmeden yiyebileceği keyifli mekanlar yaratan Baydöner, günümüz modern tüketicisinin aradığı Türkiye’nin her yerinde aynı kalitede hizmet veren ve bunun için makul bir ücret isteyen şık konseptiyle hem dünyanın en güçlü fast food markalarına kafa tutuyor hem de lezzetli ürünü ve ana yemek olarak sadece döner satışının getirdiği konusunda uzman algısı ile restoran müşterisinin büyük bir bölümünü de kısa zamanda “Baydöner”e abone yapıyor.

Baydöner yılda 5 milyon kişinin ziyaret ettiği Türkiye’nin en yaygın restoran zincirlerinden birisi durumunda. Bugün Türkiye’nin 31 ilinde 70 adet, yurt dışında 3 adet olmak üzere 73 restoranı bulunuyor. 5 yıl içinde ise 150 restorana çıkmayı hedefliyor.

BAYDÖNER Türkiye’nin en büyük ve en yaygın restoran zinciri olarak Türkiye’nin her yerinde ve başta komşu ülkeler olmak üzere yurt dışında da büyümeye devam ederken franchise adaylarıyla işbirliği yapmaya hazır.

Hedef lokasyonlar:

  • Alışveriş Merkezleri
  • Şehirlerin kalabalık ve prestijli caddeleri

Hedef şehir ve ülkeler:

  • Türkiye’de nüfusu 150.000’i geçen tüm şehirler
  • Komşu ülkeler, Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler (Öncelikli ülkeler Irak, İran, Suriye, Mısır, Libya, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Rusya, Bulgaristan, Almanya)

Franchise Adaylarında Aranacak Temel Özellikler

Baydöner yatırımının gerektirdiği finansal olanaklara sahip, Baydöner kurum kültürüne, etik değerlerine uyum gösterebilecek yatırımcı adayları tercih edilecek.

Franchise Verme Koşulları

  • Baydöner 10 yıl için lisans (franchise) veriyor.
  • Restoran yatırım bedeli yaklaşık 400.000 TL.

Restoranın yer seçimi franchise adayının önerileri doğrultusunda Baydöner tarafından yapılmakta. Yer seçiminde şehrin ana ve işlek caddeleri veya meydanlara bakan hareketli yerler daha uygun. Restoran büyüklüğü 150-200 m2 ve dış oturumu olan yerler tercih ediliyor. Karar verilen emlak Baydöner tarafından kiralanıyor ve mimari projeleri Baydöner tarafından hazırlanıyor. Tüm inşaat, dekorasyon, tesisat, ekipman ve mekanik işleri Baydöner standartlarına uygun olarak yetkili mimar ve mühendisler nezaretinde gerçekleştiriliyor.

Seçilen işletmeci adayı Baydöner tarafından verilen bir eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanıyor. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi bir başka kişi aracılığı ile de işletmeyi yürütebiliyor.

Detaylı bilgi için;
www.baydoner.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here