ÇÖPÇÜ franchising koşulları

0
2714

Ege’nin meşhur çöp şiş lezzetini ÇÖPÇÜ markası ile tüm Türkiye’ye yaymayı hedefleyen Çöpçü Gıda franchising ile büyümeyi hedefliyor. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden olan çöp şiş ile bu hayallerine kavuşabilirler.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren veya bu sektöre girmek isteyenler sermaye birikimlerini fazla riske atmadan ÇÖPÇÜ’nün franchising sistemine dahil olabilirler. Çöp şiş Türk halkı tarafından çok sevilen bir yiyecek olduğu için yatırımınızın geri dönüşümü hızlı olabilir.

ÇÖPÇÜ’den franchising alma istiyorsanız Franchise İletişim Hattından şirket yetkilisi ile ön görüşme yaptıktan sonra randevu almanız gerekiyor. Ön görüşmenin ardından yüz yüze yapılacak olan bir toplantı ile tüm detaylar hakkında size bilgi veriliyor. Bu görüşmenin olumlu geçmesi halinde Franchise Yöneticisi sizin için bir yol haritası hazırlıyor.

Franchise İletişim Hattı:  0 216 315 37 60

Başvuru yapmadan önce işin mali boyutlarını bilmekte fayda var.

İsim kullanım hakkı 20.000 € + KDV (bir kereye mahsus).
Ciro payı aylık cironun %3’ ü olarak alınır (KDV hariç ciro).
Haftalık alımlar her pazartesi günü 30 günlük çek veya DBS veya kredi kartı ile (5 taksit) ödenir.
Peşin ödemelere günün koşullarına göre fatura altı iskonto yapılır.
Mekân büyüklüğü en az 120 – 150 mcivarında olmalıdır.
Geniş cepheli veya köşe mağaza tercih edilir.
Mimari proje bedeli 5.000 TL + KDV
Dekorasyon maliyeti 1.500 – 2.000 bin TL/m2.
Dekorasyon uygulaması onaylı mimari gruplar tarafından yapılır. Ödeme %40 peşin bakiye 30 – 60 ve 90 günlük çekler ile yapılır.
Mobilya Sandalyeci’den temin edilmekte olup modeller ve fiyatlar sabitlenmiştir. Ödeme %30 peşin, bakiye 30 – 60 ve 90 günlük çekler ile yapılır.
Tabak, çatal – bıçak tedarikçisi Güral Porselen’dir. Modeller ve fiyatlar sabitlenmiştir. Ödemesi kredine kartına 8 taksit olarak uygulanır.
Yazılım programı WINSELL’dir. Restoranlarda sipariş el terminalleri ile alınır. Ortalama 10.000 TL + KDV civarında olup, ödemesi % 30 peşin, bakiye 45 günlük çek ile yapılır.

Restaurant Konseptleri

  • Cadde üzerinde ( Yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler)
  • Yürüyüş alanı üzerinde
  • Park kolaylığı
  • Tercihen bahçe veya teraslı
  • 100 – 200 m2 aralığındaki mağazalar
  • Cephesi en az 10 metre ve tercihan iki cepheli mağazalar

ÇÖPÇÜ Franchise Sistemi:

Ürün tedariki, eğitim ve işletim sistemi ana şirket tarafından uygulanır.

Ürün Tedarik Sistemi:

ÇÖPÇÜ Restaurantlarında %100 yerli dana (düve) eti kullanılıyor. Üretim, kendilerine ait merkez mutfakta modern ve hijyenik koşullarda yapılmakta olup, “iyi üretim kurallarına” harfiyen uyulmakta.

Franchise ve şubelerin içecek dışındaki tedarikleri günlük olarak üretim merkezinden sağlanıyor. İçecekler ana şirketin sözleşmesini yaptığı markalar tarafından direkt olarak sevk ediliyor. Merkez tarafından anlaşması yapılmayan hiçbir ürün Franchise ve şubelerde satılamıyor.

Detaylı bilgi için
www.copcu.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here