Yeni bir iş yeni bir kariyer

0
3195

Günümüzde insanların birçoğu iş yaşamlarının başında ciddi bir kariyer planlaması yapmadıkları için hedeflerine ulaşamamakta. Yanlış yapılan veya hiç yapılmayan kariyer planı nedeniyle yaptığımız iş biz mutlu etmiyor. Mutlu olmadığımız bir işi yaptığımız için de verimli olamıyoruz.

Yaptığı işten maddi manevi tatmin sağlayamayan insanlarda sürekli bir arayış içinde oluyorlar. Kimi zaman ek gelir, kimi zaman da manevi tatmin sağlamak için sürekli yeni işler arayışındayız. Peki iş hayatına atılmadan doğru bir kariyer planı yapmak ve sizi mutlu edecek işlerde çalışmak istemez misiniz? Bu soruya herkesin cevabı evet olacaktır. O halde henüz vakit varken doğru bir kariyer planı yapın.

Artık uzman danışmanların desteğiyle doğru bir kariyer planı yapacağınız online bir platform var. İnsparkus, kariyer planlama konusunda oldukça iddialı. http://www.insparkus.com ile hayallerindeki işi bulabilirsin.

İnsparkus nedir?

İnsparkus, kariyerin ile ilgili kararları alman ve geleceğini planlaman için tamamı online olarak sunulan bir kariyer tasarım programıdır. Vizyonunu, hedeflerini, kaynaklarını tanımlayıp, hedeflerine ulaşmak için plan yapmana yardımcı olacak 17 adımdan oluşur. Ve bu süreçte, ihtiyaç duyduğunda insparkus’un uzman koçları sana destek olur.

Kariyer tasarım sistemi ne işe yarar?

Kariyer tasarım sistemi, değerlerine en uygun kariyer hedefini belirlemende ve o hedefe gidecek yolu adım adım planlamanda sana yardımcı olur.

İş bulmam için yardımı olur mu?

Kariyer tasarım sistemi, iş bulma sürecini iyi yönetebilmen için ne iş aradığını ve çalışacağın işte nasıl etkili olabileceğini bilmeni sağlar. Bu sayede, hem sen hangi işlere başvuracağını bilirsin hem de iş başvurularında hangi özelliklerini öne çıkarman gerektiğini öğrenirsin.

Zam almama ve terfi etmeme yardımı olur mu?

Kariyer tasarım sistemi, verimli çalışmana ve motivasyonunu yükseltmene yardımcı olur. Çalıştığın işte yükselmeyi hedefliyorsan, kariyer tasarım sistemi, bunun gerçekleşmesi için neler yapman gerektiğini öğrenmene destek olur.

Yeni bir kariyer istiyorsanız buraya tıklayarak bir adım öne geçin.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here