Gümüş İnci Network ile evde iş imkanı

0
3101

Ekip arkadaşlarımızın da bildiği gibi bir süredir kaliteli bir tekstil network firması arayışındaydık. Gümüş inci ailesi, tekstil alanında da network marketing işini yapabilmemize büyük bir fırsat sundu. Tekstil ürünleri satarak para kazanmak istemez misiniz? O halde gümüşinci ile tanışın.

Network Marketing işinin en iyi ek iş kolu olduğunu söylemiştik. Bir süredir forivia firması ile çalışıyoruz. Forivia şu an Türkiye’nin en güçlü görünen network marketing firması. Ancak forivia’da son katalogda teksil ürünlerinin çıkarılması sıcak satış karından kazanan üyelerin tepkisini çekti. Elbette diğer ürünler harika olmasından dolayı gurup ciromuzda düşüş yaşanmadı. Ancak yine de üyelerimiz tekstil ürünlerinin çok daha kolay satıldığını düşünüyordu. Biz de detaylı bir ekip araştırmasından sonra Gümüşİnci firmasının bu alandaki en iyi firma olduğunu anladık.

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN TIKLAYIN!

Sima Tekstil ve Ortakları ile 20 yıl önce iç giyim sektörüne giren Şeref Gümüş, 2002 yılında bu ortaklıktan ayrılarak Gümüş Tekstil’i kurmuştur.

2002 yılında kendi ismi ile çıkardığı ilk koleksiyonunu Türkiye pazarına sunmuştur.

İlk kurulduğu günde kalite, titizlik ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Gümüş Tekstil, geçen süre içerisinde bu misyon için gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çaba göstermiştir.

Gelirinin büyük kısmını, makine parkına ve kalifiye işgücünün yetişmesi için harcayan Gümüş Tekstil ürünleri, bu sayede binlerce satış noktasında satılmaya başlanmıştır.

Özellikle Arap Ülkelerine gerçekleştirdiği, yüksek adetli satışlar, bunun yanı sıra modanın beşiği başta Fransa olmak üzere, Avrupa Ülkeleri ne’de kendi markası ile ihracat gerçekleştirmektedir. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan ve diğer Kafkas Ülkelerine de yoğun satışlar, hem Gümüş Tekstil üzerinden, hem de toptancı ve ithalatçı firma kanalları ile yapılmaktadır.
Sizi de Gümüş Tekstil ailesinin bir parçası olarak görmekten onur duyarız.

advertorial

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here