Birelinnesivar nedir, nasıl kazandırır?

0
2100

Son yıllarda network marketing sektörüne giren yerli firmaların sayısı hızla artmakta. Kazan kazan prensibini benimseyen network marketing firmaları hem temsilcilerine para kazandırırken hem de ciddi bir müşteri portföyü oluşturarak kendileri kazanıyor. Kazanan bir network marketin ağı da yeni temsilci kaydı ile ek gelir sağlamak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Yüzde 100 Türk sermayesi ile 2007 yılında kurulan Birelinnesivar Network Marketing Platform da yerli sermayeli network marketin şirketlerinden biri. Bursa Merkezli Dijital Yaşam firmasına ait olan Birelinnesivar, hem network marketing ile hem de dropshipping sistemi ile kazandırıyor.

Birelinnesivar bugün tüm Türkiye’de faaliyet gösteren başarılı bir network marketing ve doğrudan satış sistemi. Birinci kalite iç giyim, pijama, gecelik, çorap, giyim, çanta, ayakkabı, mont, ev tekstili ve ev gereçleri, organik ve çevre dostu yenilikçi kozmetik ve temizlik ürünleri gibi zengin ürün çeşidi ile satış temsilcileri sayesinde yüz binlerce müşteriye ulaşmakta. Siz de network marketin sistemi ile para kazanmak istiyorsanız Birelinnesivar.com network marketing ağına katılabilirsiniz.

Network sistemi kazanç planı

Sıcak Satış Kazancı: Temsilciler ürünleri minimum % 20 indirimli satın alırlar ve etiket fiyatı ile satış yaparak anında sıcak satış kazancı elde ederler.

Birinci Seviye Primi: Birinci seviyenizdeki tüm temsilcilerin KDV dahil kişisel cirolarının %5’i size Birinci Seviye Primi olarak döner.

İkinci Seviye Primi: İkinci seviyenizdeki tüm temsilcilerin KDV dahil kişisel cirolarının yine %5’i size İkinci Seviye Primi olarak döner.

Üçüncü Seviye Primi: Üçüncü seviyenizdeki tüm temsilcilerin KDV dahil kişisel cirolarının yine %5’i size Üçüncü Seviye Primi olarak döner.

Teşvik Primi: %50 – %50 kuralına göre Grup cirosu 75.000 TL ve üzeri olan her temsilci 1.000 TL Teşvik primi alır.

Sanal mağaza sistemi

Birelinnesivar sanal mağaza sistemi ile, hem entegre bir e-ticaret sitesi sahibi oluyorsunuz hem de Birelinnesivar network marketing sistemine dahil oluyorsunuz. Size sadece bir alan adı almak ve mağazada yer alan binlerce ürünü satmak kalıyor. Üstelik sistemi yaydıkça ekstra gelir elde ediyorsunuz.

Birelinnesivar sanal mağaza hizmetinden faydalanmak için, Birelinnesivar network marketing sistemine Business üye olarak dahil olmanız gerekiyor. Business üyeliğin bedeli 700 TL + KDV.

Üye olduğunuzda sizi neler bekliyor?

Öncelikle birçok kategoride binlerce ürüne sahip bir sanal mağaza sahibi oluyorsunuz. Site kurulumundan, mal tedarikine kadar firma yetkilileri sizin adınıza her şeyi yapıyor. Alan adınızı alıp siteyi teslim aldığınız zaman, ödeme işlemlerinden, teslimata, muhasebe işlemlerinden, sanal pos kurulumuna kadar firma size destek vermeye devam ediyor. Yani siz sadece ve sadece ürün satışı ile ilgileniyorsunuz. Kalan tüm işleyiş firma tarafından yönetiliyor.

Sitenizden satılan her ürün için bayi fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farkı, yani sizin kazancınızın %90’ını şirket size ay sonunda nakit olarak ödüyor. Üstelik Birelinnesivar network marketing sisteminin diğer avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için birelinnesivar.com sitesini inceleyebilir, site yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here