Century 21 franchising şartları

0
2469

Emlak sektöründe kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirmesi gereken markalardan biri de Century 21’dir. Century 21, 40 yılı aşkın tecrübesi ile emlak sektöründe lider firmalar arasında yer alıyor.

CENTURY 21’de oluşturulan yapı, gayrimenkul sektöründe başarılı olunabilmesi için gerekli olabilecek tüm bilgileri vererek, hatta çalışma modeli içinde yer alacak tüm adımları önceden kurgulamak sureti ile, bölgenizde kısa sürede “Gayrimenkul=Century 21=SİZ” sinerjisini yaratmakta yardımcı olmaktadır. Siz de güçlü bir markanın çatısı altında emlak sektörüne girmeyi düşünüyorsanız Century 21’in franchising fırsatından yararlanabilirsiniz.

Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul franchising sisteminde yer almak istiyorsanız www.century21.com.tr adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurudan önce bilmeniz gerekenler

Amerika’da 1971 yılında kurulmuş olan Century 21, Dünya’da kurumsal gayrimenkul satışında lider ve aynı zamanda alanında dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markalarından biridir. Kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konulardaki destekleriyle dünyada 71 ülkede, 7.600’ü askın bağımsız ofis ve 112 binden fazla danışman kapasitesine sahiptir. E-pazarlama alanında lider olarak bilinmekle birlikte bu alanda pek çok ödül de kazanmıştır. Century 21, Avrupa, Latin Amerika, Asya ve Orta Doğu’daki uluslararası operasyonlarıyla global varlığını sürekli arttırmakta. Century 21, 2001 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermekte.

Franchise giriş bedeli: 12.000 $ + KDV ile 26.000 $ + KDV arasında değişmekte. (Bölgeye ve ödeme şekline göre.)

Franchising bedeli dışında Reklam katkı payı olarak % 2 ve Sürekli Franchise ödemesi (Royalty) olarak da % 6 ödeme yapılmakta.

Yatırımın geri dönüş süresi 6 ay ile 1 yıl arasında değişmekte.

Sözleşme süresi 5 yıl. Sözleşme sonunda karşılıklı mutabakat çerçevesinde sözleşme uzatılmakta.

Ofis kriterleri

Kolay ulaşılabilen, minimum 90 m2, düzayak giriş veya birinci-ikinci kat seviyesinde ofis alanlarını tercih ediyor. Ofislerin Century 21 kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak giydirilmesi yanında girişte karşılama bankosu, bekleme bölümü, gayrimenkul danışmanları çalışma alanı, toplantı salonları gibi alanların bulunması tercih edilmekte.

İletişim
www.century21.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here