Tezindir.com nedir, nasıl kazandırır?

1
2861

Tezindir.com, doktora, yüksek lisans ve lisans tezleri satın alabileceğiniz, kendi hazırladığınız tezlerinizi varsa bunları satabileceğiniz bir platform. Tezindir.com’da bitirme projesi, makale, ödev ve ders notları alım satımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Tezindir Yayınları Ekim 2012’de kurulmuş, 25 Mayıs 2013’te faal olarak hizmet vermeye başlamış bir akademik yayınlar ve projeler alım satım platformu. Tezindr.com, bilimsel eserlerin değer kazandığı bir platform oluşturarak öncelikle ülkemizde de bilginin hak ettiği değeri kazanması için öncülük etmeyi amaçlıyor. Siz de akademik çalışmalarınızı tezindir.com üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Akademisyenlerin kaynak araştırmalarında yaşadığı sıkıntılar göz önünde bulundurularak tasarlanan Tezindir.com bilimsel eser niteliği taşıyan eserlerin internet ortamında matbu ve/veya dijital yayımcılığını sağlıyor.

Sizde bilgiye değer veren sistem ile bilgi edinmenin kolaylığından ve bilgi paylaşmanın avantajlarından yararlanın.

Aşağıdaki eser türlerinde çalışmalarınız varsa ve bunları satarak para kazanmak istiyorsanız tezindir.com’a üye olabilirsiniz.

Tezindir.com’da satışını yapabileceğiniz eser türleri;

Doktora Tezleri
Yüksek Lisans Tezleri
Lisans Tezleri
Bitirme Projeleri
Makaleleri
Ödevleri
Ders Notları

Tezindir.com nasıl çalışıyor?

Eser sahipleri dosyalarını hiçbir ücret ödemeden paylaşıma sunar ve net satış bedelinin % 85’ine kadar kazanç sağlar. Gerçekleştirdiğiniz satış sonrası tezindir.com küçük bir hizmet komisyonu keserek kazancınızı hesabınıza yatırır. Ödemeler 2 ayda bir yapılmakta.

Doktora ve Yüksek Lisans Tezleri, yine ücretsiz olarak Tezindir Yayınları tarafından matbu olarak da satışa sunulur. Bu durumda kitaplar ISBN ve bandrollü olarak tezindir.com’da satışa sunulur.

Tezindir.com kazanç paylaşım sistemi ve çalışmalarınızı satışa sunacağınız fiyatlar hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here