Era Gayrimenkul franchise veriyor

2
2794

Dünyanın en hızlı büyüyen gayrimenkul markası olan ERA, Türkiye’de girişimcilere franchise ofisi açmaları ve az sermaye ile kazançlı bir gelecek kurmaları için fırsat sunuyor.

1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş ERA Real Estate, girişimcilere kendi işlerini kurmalarını sağlıyor.

ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmakta. Siz de bu büyük ve öncü yapının bir parçası olabilirsiniz.

İşinizi ERA kursun, siz geleceğinize yatırım yapın

Gayrimenkul danışmanlığının en güvenli yatırım aracı olması, sektöre giriş yapmak isteyen girişimciler için büyük bir tercih sebebi olmaktadır

Çalıştığı sektörü değiştirmek isteyenlerin birçoğu aynı soruyla karşılaşırlar: “Bu alanda deneyimim yok, nasıl iş kuracağım? Umutsuzluğa kapılmayın, ERA ile, seçtiğiniz alanda deneyim kazanmanın da yolları var.

Era Gayrimenkul, 2014 itibariyle Era Akademi de vereceği eğitimler ile ERA ailesine katılan franchise ofislerini, mesleki eğitimler, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkânı, entegre pazarlama, finansal, hukuki ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyor.

ERA, Franchise ofislerinin sürekli kazanan ve kazandıran merkezler haline gelmesi için her biri alanında uzman olan kadrosuyla onları sürekli destekliyor.

ERA franchise’larının avantajları

• Yurt içindeki her ERA ofisİ ortak bir paylaşım ağıyla portföylerin en verimli ve en hızlı şekilde satışını / kiralanmasını gerçekleştirmekte.
• Portföylerindeki gayrimenkulleri ERA’nın uluslararası tüm ofislerinde de pazarlama imkanına sahipler. Bu konuda ERA’nın özellikle Avrupa ve Ortadoğu’daki yaklaşık hemen her ülkede var olan ofisleri önemli bir rol üstleniyor.
• ERA’nın uluslararası deneyimlerinden ve özellikle de yenilikçi eğitimlerinden faydalanıyorlar.
• Ulusal ve uluslararası ERA toplantılarına katılıp kendilerini ve çevrelerini geliştirme imkânı buluyorlar.
• Tüm ERA ofisleri özel bir yazılım ile en yeni teknolojileri kullanarak alıcı ve satıcıları aynı platformda buluşturup hızla sonuç alırlar.

Yatırım şartları hakkında bilgi almak için;
Pınar ARSLANBAŞ
ERA GAYRİMENKUL Pazarlama Direktörü
pinar.arslanbas@eraturkiye.com

Pınar ERDAĞ
EREM MEDIA GROUP – Halkla İlişkiler Uzmanı
0 543 762 19 00
perdag@medyafors.com

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here