Amway ile para kazanın

0
3142

Network marketing denilince akla ilk gelen şirketlerden biri de Amway’dir. Amway dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway işi, aynı zamanda her Amway Serbest Girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren bir aile işidir.

Ömür boyu arkadaş ve iş ortağı olan Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından 1959’da kurulan Amway özgürlük, aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine kurulmuştur. Amway, network marketing ile para kazanmayı düşünüyorsanız mutlaka incelemeniz gereken bir yapıdır.

Amway, uluslararası alanda sağlık, güzellik, ev bakımı ve ev teknolojileri gibi müşterilerine ürün çeşitliliği sağlayan bir doğrudan satış şirketidir.

1959 yılında Jay Van Andel ve Richard DeVos tarafından kurulmuştur. Alticor ailesi bünyesinde bulunan Michigan merkezli firma, 31 Aralık 2012 tarihinde 11.3 Milyar Dolar yıllık net satış rakamlarını açıkladı. Amway dünya çapında yüzden fazla ülke ve bölgede iş yapıyor. Amway 2006 yılında Deloitte tarafından ABD’nin en büyük özel şirketleri arasında 114. sırayı aldı ve 2012 yılında Forbes tarafından en büyük küresel perakendeciler arasında 25. sıraya yükseldi.

www.amway.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here