Pilav Yerim franchising ile büyüyecek

0
2872

Pilavın Fast Hali sloganı ile faaliyet gösteren Pilav Yerim markası tüm Türkiye’de franchising ile büyümeyi hedefliyor. Geleneksel Türk yemeği olan pilav ile siz de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Seyyar arabalarda satılan pilavdan yemeyeniniz yoktur sanırım. Pilav Yerim bu geleneksel yemeği fast food kültürünün bir parçası haline getirmek için kolları sıvamış durumda. Siz de hem pilav yerim hem de pilav satarım diyorsanız firmanın franchising şartlarını değerlendirebilirsiniz.

Franchisingin ve fast foodun hızlı, pratik ve eğlenceli artılarını sağlıklı ve hijyenik bir ürünle birleştiren ilk marka olan Pilav Yerim yepyeni bir sistem yaratıyor. Binlerce yıllık kültüre sahip olan pilava hak ettiği değeri verip onu bin yıl sonrasına ulaştırmayı amaçlıyor.

Pilav ve çeşitlerini ilk günkü tazeliğini korumak işin şoklayan Pilav Yerim, böylelikle hijyen, standart lezzet, lojistik maliyetleri gibi birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Ve franchisee işletmecilerine sorunsuz, güvenli, işletmesi kolay, prestijli bir iş modeli sunuyor.

Pilav Yerim’in hedefi 2014 sonunda Türkiye genelinde 40 şubeye ulaşmak.

Pilav Yerim franchising şartları

Cadde üzerinde ortalama 25 – 35 m2 büyüklüğünde bir dükkân ve yaklaşık 60 bin liralık bir yatırımla kendi Pilav Yerim işletmenizi kurabilirsiniz. Üstelik siz dükkânı kiraladıktan sonra işletmeniz anahtar teslim olarak teslim ediliyor. Bu bedele iç dekorasyondan tabelaya, masa sandalyelerden motoruna, broşürlerden açılış organizasyonuna kadar her şey dahil.

İletişim
0 312 395 05 23
www.pilavyerim.com
franchise@pilavyerim.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here