Forivia network marketing ile ek kazanç sağlayın

1
2536

Tekstil sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan Forivia, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile ek gelir imkanı sunuyor. Forivia,  network marketing firmaları arasındaki yerini gerek sistem alt yapısı gerekse ürün çeşitliliği açısından devamlı güçlendirirken bu alanda çalışarak para kazanmak isteyen kişilere de önemli bir fırsat sunuyor.

Ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri bulunan Forivia network marketing ile siz de kendinize ek gelir kazanabilirsiniz. Hatta network marketing işinde iyiyseniz geçiminizi Forivia ile sağlayabilirsiniz.

Forivia, takı ve aksesuar alanında doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün gamına sahip. Sunduğu kolye, küpe, yüzük, bileklik, vb. ürünlerin tüm üretimi Forivia’nın kendi üretim ve kalite kontrol süreçlerinden geçmekte. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve gücüne sahip.

Proclin markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan Forivia, ürün çeşitliliğini sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacında.

Forivia’nın hedefi, hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleri.

Forivia İş Planı

Forivia Satış ve Pazarlama Planı, nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini yapmaktır. Perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir fiyata müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturur. Forivia Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde şirketten indirimli olarak satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak % 35 oranında bir kazanç elde ederler. Fakat Forivia temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.

Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1. Forivia Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünleri % 30 indirimli alabilir. Bu şekilde ekonomik alışveriş yapabilirler.
2. Perakende Satış Karı: Satış Temsilcileri ürünleri Forivia’nın önerdiği perakende fiyatlarından sattığı takdirde % 30 – % 35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.
3. Kişisel Performans Primi: Forivia Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre primlerle ödüllendirilir.
4. Grup Performans Primi: Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi gruplarını oluşturarak onların satışlarından prim kazanabilirler. Grup Performans Primi, siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.
5. Hediye Puanlar: Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Detaylı bilgi ve başvuru için;
www.forivia.com

1 YORUM

  1. Sermayesiz iş yaparak maddi özgürlüğe kavuşmak ister misiniz? Ücretsiz üyelikle sizde harika para kazanmanın kapısını aralayabilirsiniz.Seyahatler,hayallerinizdeki araba ve ev almak gibi niyetiniz varsa sizi doğru bir işle tanıştırıyoruz.Bu işe başladığınızda hayatınızda yeni bir sayfa açılacak.Hem para kazanacak hem de mutlu bir şekilde yaşamanın imkânına kavuşacaksınız.Bu kadar avantajla iş yapmak istiyorsanız acele edin.Güçlü ekibimizde sizde yer alın,profesyonel insanlar çalışmanın ayrıcalığını yaşayın!İşte size para kazanma fırsatını sunan işimizi tanıtımını yapan sitemiz; http://www.ekisimkani.net Tıklayın kazanmanın ilk adımını atın.Karlı çıkacaksınız!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here