Demlik franchise veriyor

0
2536

Bursa’da 55 yıldır hizmet veren ve Bursa’nın en güçlü yerel markalarından biri olan Özgen Kahve’yi günümüz trendine uygun bir konsept haline getiren, üç genç girişimci işadamı Erman Ademoğlu, Cemre Ceylan ve Tahir Küçükel ortak bir projeye imza attılar.

Bursa ‘da kurulmuş yarım asırlık bir yerel markanın 3.kuşağı olan, Bilgi Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu Erman Ademoğlu Özgen Kahveyi günümüz konseptine uyarlarken, Bilgi Üniversitesi mezunu ve Ceylan Intercontinental Flamingo Restorantın ortaklarından olan Cemre Ceylan gıda sektöründeki tecrübelerini, Boston’da Warcester Polytechnic Institute İnşaat mühendisliği eğitimi alan Tahir Küçükel , Newyork’ta Kiska Real Estate Development’ta Project Asistant stajı esnasında yaptığı gözlem ve analizleri sonucunca farkettiği ’’Go Small akımını DEMLİK projesine aktarıyor.

“Çay Demlikten İçilir” sloganıyla Türk insanının milli içeceğinden biri olan demleme bardak çay ve Türk kahvesi üzerine geleneksel bir konsept olan Demlik yine Türk insanının vazgeçilmezleri arasında bulunan Ev Limonatası, Susurluk Ayranı, Sahlep, Boza gibi lezzetleri de Demlik markasının çatısı altında toplayarak menüsünü çeşitlendirdi.

Erman Ademoğlu, Demlik’in ekonomik yatırım şartları ve uygun franchising koşullarını girişimciler için karlı bir yatırım fırsatı olacağından bahsederken yeni konsepti ile hedefleri arasında ile Türk çayını ve lezzetlerini başta Türki Cumhuriyetler ve Arabistan Olmak Üzere; Avrupa’da Türk nüfusunun yoğun olduğu ülkeler olan Almanya, Fransa, İsviçre, ve Hollanda gibi ülkelere taşımak olduğunu belirtiyor.

Yeni Demlikler yolda

Şu anda Bursa Korupark AVM, Bandırma Liman AVM ‘de kiosk kopsepti ile yer alan Demlik Eylül ayı itibariyle birçok AVM ‘de kiosk ve dükkân konsepti ile yer alacak.

Ayrıca Demlik’in 2014 projeleri arasında, kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, AVM’ler, stadyumlar hatta fuar alanlarında yer almak bulunuyor.

Demlik yatırım bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için,
Cumhur BAYAR

Operasyonlar Direktörü
cumhurbayar@demlik.com.tr
0 212 215 25 95

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here