Linkwise ile web sitenizden para kazanın

0
2621

Reklam ağlarını kullanarak web siteniz üzerinden para kazanabileceğinizi buradaki yazımızda anlatmıştım. Web sitenizde reklam yayınlayarak ya da sosyal medya hesaplarınızda link paylaşarak para kazanmanıza olanak sağlayan bir site de Linkwise’dir. Yunanistan merkezli olan ve kendini Ortaklık Ağı olarak konumlandıran Linkwise.com 2012 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Henüz çok fazla ortaklık programı bulunmasa da satış ortaklığı ile para kazanmak isteyenlerin deneyebilecekleri bir platform. Özellikle İngilizce yayın yapan site sahipleri Linkwise ile para kazanabilirler.

Linkwise Güney Doğu Avrupa’nın ilk ve en büyük Ortaklık Ağı olarak 2008 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana iş ortaklığı pazarlaması alanında bölgedeki en önemli platformlardan biri olma yolunda ilerlemekte. 2012 yılında Türkiye organizasyonunu oluşturan Linkwisese.com hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve üye olmak için buraya tıklayın.

Nasıl kazanacaksınız?

Linkwise ile para kazanmak için öncelikle üye olup satış ortağı olmak istediğiniz programlara başvurmanız gerekiyor. Web siteniz uygun bulunursa başvurunuz onaylanıyor ve para kazanmanızı sağlayacak reklam kodlarına erişiminiz sağlanıyor. Sitenizin tasarımına uygun reklamları seçerek kodları yerleştiriyorsunuz. Diğer reklam ağlarında olduğu gibi tıklama başına ve/veya yönlendirme sonucu yapılan satış başına komisyon kazanıyorsunuz.

Kimler yayıncı olabilir?

Eğer kendi web sitenize bir banner yerleştirerek, yine kendi web sitenizde yazı linkleri içeren bir makale yazarak veya sosyal medya profilinizde yaptığınız bir güncelleme ile reklam veren web sitesine ziyaretçi yönlendirebiliyorsanız yayıncı olabiliyorsunuz. Yönlendirmiş olduğunuz trafik, satış veya kayıt gibi aksiyonlara dönüşürse, bu aksiyonlar için komisyon kazanıyorsunuz. Linkwise.com’a üye olmak için buraya tıklayın.Linkwise’de ödemeler her ayın son işgününde, bir önceki ayın sonuna kadar doğrulanan bütün satışlara ait komisyonlar için yapılmakta. Örneğin, Ağustos ayına ait son işgününde, 31 Temmuz’a kadar doğrulanmış bütün satışlara ait komisyonlar için ödeme alırsınız.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here