Hunca Life network marketing

0
3247

Network marketing, serbest çalışmak isteyen veya ek gelir sağlamak isteyen birçok insanın başvurduğu ilk yöntemlerden biridir. Dünya çapında oldukça başarılı network marketing sistemleri hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara fırsatlar sunuyor. İnsan ilişkilerinize güveniyorsanız, satış kabiliyetiniz varsa network marketing ile oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik ek iş olarak başlayacağınız network marketing işi bir süre sonra ana gelir kaynağınız olabilir.

Dünya çapında marka olmuş network marketing şirketlerinin yanı sıra günümüzde yerli firmalar da bu sektöre yönelmiş durumda. Türkiye’nin en eski kozmetik markalarından biri olan Hunca’da 2011 yılından bu yana network marketing sistemi ile çalışmakta. Kozmetik ürünlerini benden iyi satan olmaz diyorsanız HuncaLife network marketing sistemine dahil olabilirsiniz.

Adnan Hunca tarafından 1957’de kurulan Hunca, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına giriş yaptı. Hunca, dünyada yaklaşık 117 milyar dolar hacme sahip, 74 milyon kişiye bağımsız iş fırsatı sunan bu sektöre adım atarak, ülke ekonomisine ve topluma katkısını farklı bir boyuta taşımayı hedeflemekte.

Network marketing alanında çalışmak ve kendinize ek gelir sağlamak istiyorsanız HuncaLife’a katılmak için birçok nedeniniz var.

  • 55 yılı aşkın kurumsal yapı güvencesi
  • En yüksek teknolojiler ile üretim imkânlarına ve dolayısıyla da en yüksek kalitede ürünlere sahip olması
  • Sektöründe en çok kazandıran kazanç planına sahip olması
  • Network Marketing ruhunu bilen doğru yönetim tarzı
  • Yurtiçi ve yurtdışı büyüme hedefleri

HuncaLife’a üye olmak tamamen ücretsiz. Aşağıdaki linkten üyelik kaydınızı yapabilirsiniz. Hunca Life temsilcisi olduğunuzda;

  • Ömür boyu HuncaLife’ı temsil etme hakkı,
  • Ömür boyu indirimli toptan fiyatına ürün alma hakkı,
  • Kurduğunuz ekipten dolayı gelir elde etme hakkı,
  • Miras bırakabilme hakkı

kazanırsınız.

HuncaLife’ın kazanç planını buradan inceleyebilirsiniz.

Kurumsal site: www.huncalife.com
Üyelik için: https://tr.huncalife.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here