Seyyar stant bayiliği veren firmalar

0
4631

Son yıllarda oldukça popüler olan kioks ve stant bayiliklerinin ardından seyyar araçlarla satılan ürünlerin bayilikleri de gözde olmaya başladı. Markalaşmanın öneminin artmasıyla birlikte seyyar satış stantları da markalaşarak yeni bir iş kolu yarattı. Siz de küçük bir yatırımla seyyar satış standı bayiliği alıp kendi işinizi kurabilirsiniz. Pilav, mısır, patates, kumpir gibi ürünleri seyyar standınız sayesinde istediğiniz yerde satabilirsiniz.

Seyyar satış standı bayili veren firmalardan bazıları şunlar;

oPilavcı

Bayilik seçenekleri arasında seyyar satış standı da bulunan firmanın menüsünde pilav çeşitleri ve pilavla birlikte tüketilen ürünler bulunuyor.
www.opilavci.com

Chipsfunny

Çubukta patates satışı yapabileceğiniz Chipsfunny de size seyyar satış yapma olanağı sunuyor.
www.chipsfunny.com

Hotmısır

Son yılların en popüler seyyar satış stantlarından biri de bardakta mısır. Hotmısır da bardakta mısır satışı yapabileceğiniz seyyar stant bayiliği veriyor.
www.hotmisir.com

Stormchips

Çubukta patates satışına odaklanmış bir seyyar satış standı da Stormchips. Firmanın pamuk şeker, bardakta mısır ve koçan mısır seçenekleri de bulunuyor.
www.stormchips.com

Mister Fasulye

Mister Fasulye & Miss Pilav konseptiyle oluşturulan seyyar stantlarda fasulye ve pilav satışı yapabilirsiniz.
www.misterfasulye.com

Algida, Golf ve Panda dondurma stantları da özellikle yaz aylarında çok kazandıracak işlerin başında geliyor. Seyyar satış yapmayı düşünenler veya mevcut dükkanının önünde dondurma satmak isteyenler bu seçenekleri de değerlendirebilir.

Seyyar bayilik alma konusunda ürün ve firma seçiminin yanı sıra dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise yasal izinlerdir. Seyyar satış yapabilmek için bulunduğunuz bölgedeki belediyeden izin almanız gerekir. İzin şartları ve işgaliye bedelleri belediyeye göre farklılık gösterebilir. O nedenle işi yapacağınız yerin belediyesine gidip detaylı bilgi almanızda fayda var.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here