Sampi Pide bayilik şartları

0
2592

Franchise sistemiyle Türkiye’nin tüm şehirlerine yayılmayı planlayan Sampi Pide, franchising koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ekonomik yatırım şartları, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri Sampi Pide’ye yönlendiriyor. Profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Kar marjı yüzde 30’lara varan Sampi, hizmet sektörünün en gözde yatırım araçlarından.

Sampi uzun çalışmalar sonucu oluşturulan know-how’ını yatırımcısı ile paylaşarak birlikte hızlı ve sağlıklı büyüyor. Yatırımcıdan beklenen markanın değerlerinin korunması ve geliştirilmesi noktasında birlikte hareket etmek. Gıda sektörünün gerektirdiği uzun çalışma saatlerine uyum sağlamak, markanın olmazsa olmazları hijyen, sağlıklı hammadde ve ürünler, müşteri memnuniyeti gibi standartlara riayet de olmazsa olmazlar arasında.

Sampi Pide, bayilik sözleşmesi imzaladığı andan itibaren yatırımcının üzerinden desteğini çekmiyor. Verdiği destekler arasında, pide ustalarının ve tüm personelin temini, eğitimleri, tüm sarf malzemelerinin temini, yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmaları bulunuyor. Sampi sürekli gerçekleştirdiği denetlemelerle tüm şubelerinde kalite standardını aynı düzeyde tutuyor.

Sampi Pide’nin üç çeşit konsept mağazası bulunmakta… Restoranlar için minimum 100 m2, Alışveriş Merkezleri’nde minimum 60 m2 mağazalar tercih sebebi oluyor. Eve servis üniteleri için de minimum 60 m2 mağazalar yeterli oluyor.

Sampi Pide yatırım maliyeti

Bayilik paketleri,  eve servis, restoran ve AVM konsepti olarak üç gruba ayrılıyor. Eve servis ünitesi minimum 60 m2, restoran ve AVM konseptinde ise minimum 100 m2 alan isteniyor.
Ciro Primi (Royalty Fee): % 6 (Reklam Katılım Ücreti dahil)
Franchise Giriş Bedeli: 25.000 $
m2 Başına Düşen Maliyet: 1.500 TL

İletişim
www.sampi.com.tr
0 212 640 08 40

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here