Evde muhasebe işi yaparak kazanın

21
5901

Evde yapabileceğiniz işler sizin yetenekleriniz doğrultusunda oldukça farklı olabiliyor. Evde muhasebe işi yapmakta bunlardan biri. Eğer muhabese alanında bir eğitim aldıysanız, bünyesinde muhasebeci istihdam etmeyen KOBİ’lerin bu tür işlerini evinizden yaparak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu işi yapabilmek için sermayeye ihtiyacınız yok.

Şahıs şirketi veya kurumsal şirket olsun her işletmenin bir muhasebeciye mutlaka ihtiyacı vardı. Kurumsal işletmeler kendi bünyelerinde oluşturdukları muhasebe departmanı ile bu işi çözerler. Ancak küçük ve bazı orta büyüklükteki işletmeler muhasebe işlemlerini dışarıdan hizmet almak sureti ile hallederler.

Muhasebe eğitimi aldıysanız, tecrübeniz varsa ve mevzuata hakimseniz evinizden çalışarak firmalara muhasebe işleri konusunda hizmet verebilirsiniz. Tecrübeniz ve bilginiz var fakat imza yetkiniz yoksa tanıdığınız bir muhasebeciden bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Evden muhasebe işi yaparak para kazanmaya karar verdiyseniz çevrenizdeki küçük işletmeleri ziyaret edip, verdiğiniz hizmeti tanıtarak işe başlayabilirsiniz. Birkaç müşteri bulduktan sonra devamı gelecektir.  Üstelik bu iş sermaye gerekmeyen bir iştir.

21 YORUMLAR

 1. merhaba 34 yaşındayım işletme mezunuyum 6 senelık muhasebe tecrübem mevcut otizm hastası bır oğlum var bu nedenle evden takıp edeceğim işler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

   • Merhaba ben Kocaeli de ikamet etmekteyim 11 yıllık muhasebe tecrübem var (Genel Muhasebe) Kullandığım programlarım:Eta,Mikro,Netsis,Azper,Personel işlemleri hakkındada tecrübem var.

 2. merhaba 28 yaşındayım işletme ve muhasebe mezunuyum 10 yıllık genel muhasebe tecrübem evden muhasebe yapmak istiyorum evden her işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.Istanbul Tarabya

 3. MERHABA 26 YAŞINDAYIM İŞLETME VE MUHASEBE MEZUNUYUM 11 YILLIK TECRÜBEM VAR HER TÜRLÜ MUHASEBE MEVZUAT VE SGK İLGİLİ İŞLER İLGİLİ BİLGİM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 4. izmirdeyim 15 yıllık tecrübem var. vergi ve sgk mevzuatı konusunda iyiyim bütün programları kullanabiliorum. ek gelir elde etmek istiyorum yardımlarınızı rica ediyorum.

 5. Selamlar .İşletme mezunuyum ve 13 yıldır özel bir firmada muhasebe departmanında çalışmaktayım . Ek gelir kazanmak istediğim için evde muhasebe tutmak istiyorum.Mikro programını çok iyi kullanıyorum ( ve diğer muhasebe programları kullanmaktada zorlanacagımı sanmıyorum )İş disiplinim yüksek olduğundan işleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim edeceğimin garantisini verebilirim..Teşekkürler ..
  İstanbul …

 6. Merhaba Ticaret Lisesi mezunuyum, Hafta içi bir gün 100 çalışanlı 2 firmanın muhasebesine bakıyorum, 1 gün SMM yanında 10 büyük firma muhasebesini tuturorum, Bankalara Blanço ve Mizan, Muhasebe bürolarına KDV yetiştiremeyen firmalara da Hafta sonu Akşam Gidebilirim. cumartesi, pazar çalışabiliceğim firma yada muhasebe büroları olabilir, Kullandığım programlar ETA, lOGO, DATA SOFT, SENTEZ, Orka
  Ek iş Konusuna yardımlarınız bekliyoum. İstanbul – AcılaRDA İkamet ediyorum,

 7. Merhabalar; benim 8 yıllık muhasebe tecrübem var küçük çocuğum olduğu için evde muhasebe işi yapmak istiyorum teşekkürler.

 8. Ben 95 doğumluyum 2.üniversitede işletme okuyorum ve ticaret lisesi muhasebe-finans mezunuyum. Sınıf atlayarak üste çıktım. İstanbul-Maltepe’de ikamet ediyorum. Evimde yapabileceğim bir muhasebe işi arıyorum. 1 sene muhasebe şirket projem ve 1 sene staj deneyimim var. kesik kesik de olsa Smmm büro deneyimim var. Bana acil dönüş yapılmasını istiyorum. Şimdiden Teşekkürler.

 9. Eklemek istediğim diğer konu. Logo go -Luca-Orka-ETA ve netsis programlarını kesintisiz kullanabiliyorum. Bana ulaşırsanız e-mail yoluyla cv mi atabilirim.Muhasebe işinde hızlı olduğumu düşünüyorum. Eksiksiz ve zamanında işimi gerçekleştirebileceğimi düşünüyorum.

 10. Merhaba istanbul üniversitesi mezunuyum çocuğum oldugu için evde muhasebe isi yapmak istiyorum. 5 yıllık ön muhasebe tecrübem var logo go eta programlarini kullaniyorum.Şimdiden teşekkürler geri dönüşünüzü bekliyorum.

 11. 2003 yılından bu tarihe kadar çeşitli sektörlerdeki firmaların muhasebe – finans ve idari işleri bölümlerinde görev yaptım. Aldığım her görevi severek yaptığımdan son derece başarılı sonuçlar elde ettim. Şuanda bijuteri sektöründe muhasebe ve finans departmanında tek yetkili olarak görev yapıyorum. Akşamları ve hafta sonları çok fazla vaktim olduğundan bu vakti verimli geçirmek istiyorum. Geçirdiğim tecrübeli yıllarıma istinaden, güvenle evraklarınızı teslim edebileceğinizi ve sonuçlarından fazlasıyla memnun kalacağınızdan son derece eminim. Şimdiden teşekkür ederim.

 12. Yaklasık 10 senedir muhasebe uzmanı olarak çalışmaktayım.İşletme lisans mezunu ve smm stajyeriyim.evden ek olarak muhasebe işi yapmak istiyorum.Cv yada referans verebilirim.İkamet adresim istanbul çekmeköy.

 13. Merhaba, 21 yasındayım 2 senelik muhasebe tecrübem var Kocaeli’nde yaşıyorum. Bir firmada ön muhasebe elemanı olarak çalışıyorum ek gelir kazancım olsun istiyorum. Microsoft Office progragramları, Logo yorka yurtiçi nakliyat ve yorka yazılım. zenkar yazılım, eta luca programlarını bılıyorum. Kendime mükellef nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here