Orinova Network Marketing nedir nasıl kazandırır

0
2492

Network marketing dünya genelinde en çok tercih edilen ek gelir yöntemlerinden biri, hatta ilk sıradaki diyebiliriz. Birçok ev hanımı, öğrenci, memur network marketing sistemi ile ek kazanç sağlamaktadır. Hatta bu işi o kadar profesyonel yapanlar var ki tek gelir kaynakları bu sistemdir. Network marketing ek gelir kazanmak için yapılabilecek en iyi işlerden biridir. Dünyadaki başarılı network marketing şirketlerinin ardından Türkiye’de firmalar ürünlerini bu yöntem ile satmaya başladılar. Bu firmalardan biri de iç giyim markası Kompedan. Kompedan firması Orinova markası ile network marketing işine girdi.

Orinova’yı tanıtmadan önce kısaca Kompedan’dan söz etmekte fayda var. Kompedan Çamaşırları, ilk mağazasını 1999 yılında İzmir’de açtı.  O günden bu yana hızlı ve başarılı bir şekilde büyüyen firma şu anda 35 ilde 68 mağaza ile hizmet veriyor. Kompedan, bu büyük mağaza ağını ve marka bilinirliliğini artık network marketing için de kullanacak.

Orinova’yı ise kısaca Kompedan’nın network marketin markası olarak tanımlamak mümkün. Network marketing’in nasıl yapıldığını anlatmaya gerek yok sanırım. O nedenle doğrudan Orinova’nın kazanç planı ve çalışma şartlarına bakalım.

Orinova’da sisteme girebilmek için başlangıç paketi almanız gerekmiyor.

Ürün kataloğunu 5 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Ayrıca online kataloğu site üzerinden ücretsiz görebiliyorsunuz.

50 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir

Peki, ne kadar kazanacaksınız?

Orinova üyeleri kendi referansları ile sisteme dâhil edecekleri her yeni üyenin alışverişinden % 5 prim kazanıyor. Ayrıca, kaydettiği üyenin getireceği yeni üyelerin alışverişinden de % 4 ve onların da dâhil edeceklerinden % 3 prim kazanıyor. Soyağacının ilk seviyesinde 10 aktif üyeye ulaşan Orinova üyesi NovaPartner oluyor ve soyağacına daha sonraki seviyelerden dahil olacak sınırsız sayıdaki üyenin alışverişinden de % 1 sonsuzluk primi kazanıyor.

Sisteme üye olmak için referans numaramı kullanabilirsiniz.

Referans No.: 111383
www.orinova.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here