Smartsoft yaratıcı fikri olan gençleri bekliyor

0
2036

Eğitim alanında yazılımlar üretmek amacıyla 2003 yılında kurulan, merkezi Bilkent Cyberpark (teknopark) olan Smartsoft gençlerin eğitim alanındaki yaratıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürmek istiyor.

Bugüne kadar bütün projelerini herhangi bir kurum, kuruluş ya da devlet desteği almadan tasarlayan, hayata geçiren ve kendisi finanse ederek pazara sunan Smartsoft yaratıcı fikirleri olan gençleri bekliyor. Eğitim alanında yaratıcı bir fikriniz olduğuna inanıyorsanız Smartsoft’un desteği ile hayata geçirebilirsiniz.

Bünyesinde özel bir proje yatırım bölümü açmayı hedefleyen Smartsoft Genel Müdürü Olcay Fidan proje kapsamında inovatif fikirleri olan girişimcilere mekân, mali destek, hukuki destek, tanıtım imkânı, personel desteği, makine ve teçhizat desteği gibi projenin hataya geçirilmesi evresinde gerekli her türlü olanağı sağlamayı hedefliyor. Smartsoft’un ilk projesi Fidan’ın master tezi olarak proje haline getirilen ve hayata geçirilen WordTest.com, aynı zamanda firmanın en bilinen projesi. ODTÜ’de İngilizce hazırlık eğitimi alan öğrenciler üzerinde denenen yöntemi ile dünyanın ‘bilimsel onaylı’ kelime öğrenme hizmeti sunan ilk ve tek sitesi unvanını alan WordTest.com’un bugün 800 bini aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. WordTest.com’da sunulan kişiye özel öğrenme yöntemi 15 saatte 800 İngilizce sözcüğü öğrenme garantisi veriyor.

Eğitim alanında içeriğini ve yazılımını Smartsoft’un ürettiği diğer projeler arasında yine Türkiye’nin en kapsamlı online İngilizce soru bankası olan IngilizceSoru.com, sınavlara online hazırlanma imkanı sunun SinavTurkiye.com ile eğitim ürün ve hizmetlerine ayrıcalıklarla ve indirimlerle ulaşılabilen Türkiye’nin ilk online eğitim alanında pazarlama platformu MarkaEgitim.com yer alıyor.

Sizin de eğitim alanında yaratıcı bir fikriniz varsa Smartsoft ile iletişime geçebilirsiniz.

www.smartsoft.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here