Lunchbox bayilik şartları

0
2024

Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak 2001 yılında Güneşli’de ilk şubesini açan Lunchbox yeni girişimcilerle şube sayısını artırmayı ve Türkiye geneline yayılmayı hedefliyor. Halen 8 şubesi bulunan Lunchbox restoranlarının 5’i franchise olarak faaliyet gösteriyor. Siz de bu sektörde kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Lunchbox’ın şartlarını incelemenizde fayda var.

Günümüzde hızla yayılan kafe – restoran trendi içinde büyüyen birçok markaya rastlamak mümkün. Lunchbox da bu restoranlardan biri olarak dikkat çekiyor. Lunchbox restoranları aylık 130 – 400 bin TL arasında ciro yapıyor.

Zengin bir dünya mutfağına sahip olan Lunchbox restoran – kafelerin büyüklükleri 150 ile 600 m2 arasında değişiyor. 2005 yılından itibaren franchise anlaşmaları yapan firmanın faaliyette olan 8 restoranından 5 tanesi franchise anlaşmasıyla kurulmuş. Lunchbox, önümüzdeki 5 yıl içerisinde restoran sayısını 30’a çıkartmayı planlıyor. Lunchbox’ın ise hedef müşteri kitlesini B ve altı gruplar oluşturuyor.

Lunchbox franchise şartları ise şöyle;

Franchise ücreti 30.000 Euro + KDV
Girişimcinin Lunchbox franchise zincirine katılabilmek için yaklaşık 185 ile 250 bin EURO arasında bir finansmana ihtiyacı vardır.
Lunchbox franchise royalty oranı yapılan ciro üzerinden %4.
Lunchbox kafe – restoranlarda öngörülen kar oranı %15 ile %20 arasında değişmekte

İletişim;
www.lunchbox.com.tr
info@lunchbox.com.tr
0 212 657 88 47

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here