Lorems Network Marketing ile nasıl para kazanılır

0
2529

Ek gelir imkânı sunun işlerden biri de katalogdan ürün satışıdır. Avon, Oriflame, Anway gibi uluslararası birçok firmanın uzun yıllardır uyguladığı network marketing sistemi, kendine ek iş arayan, aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen milyonlarca insanın dahil olduğu sistemlerdir. Türkiye’de de son yıllarda hızla yayılan network marketing sisteminde artık yerli firmalar da oldukça başarılı performanslar gösteriyor. Tamamen yerli sermaye olan Lorems de katalogdan ürün satışı yaparak para kazanabileceğiniz firmalardan biri.

Lorems Network Marketing, Erol Şirketler Grubu bünyesinde Kasım 2007 tarihinde çalışma hayatına başladı. %100 yerli sermaye ve “Sıfır risk, sınırsız kazanç” sloganını çalışma prensibi edinerek çok kısa bir sürede 100.000’i aşan temsilci sayısıyla önemli bir başarıya imza attı. Lorems, günümüzde 400 sayfayı bulan ürün kataloğu, çevrenizdeki kadın – erkek, genç – yaşlı, çocuk – yetişkin hemen herkese hitap eden ürün portföyü ile ek kazanç sağlamanıza imkân tanıyan bir sistem kurdu.

Siz de ek gelir elde edip aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız Lorems Network Marketing sitemine üye olabilirsiniz. Üstelik Lorems, sadece ürün satışından değil, sizin referansınızla siteye üye olup kendi alışverişini yapan üyeden de size prim ödüyor.

Katalogdan ürün satışını bilmeyen yoktur sanırım. Bunun detaylarını anlatmaktansa Lorems Network Marketing ile nasıl para kazanabileceğiniz anlatmakta fayda var.

1 – Üyelik Primi: Üyelik priminde, yaptığınız her üyeden şirket size 3 TL ödüyor. Üyelerinizin de yaptığı her üyeden size yine 3 TL geliyor. Bu 3 TL kazanç 10. kademeye kadar devam ediyor.

2 – Perakende Satış Kârı: Lorems kataloğundan sattığınız her üründen yüzde 30 – 50 arası prim kazanıyorsunuz. Ayrıca sizin referansınızla üye olup ürün satışı yapan kişilerin yaptıkları cirodan da prim alıyorsunuz.

3 – Aylık Ekip Cirosu Primi: Sizin ve ekibinizin yaptığı aylık ciroya göre yüzde 3 – 24 arası ekstra kazanç sağlarsınız.

4 – Liderlik Primleri: Ekip liderleri ekstra primler kazanır.

5 – Kampanyalar – Bonuslar: Aylık, üç aylık veya yıl içerisinde değişik zamanlarda düzenlenen kampanyalarla ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

6 – Online Kazanç Ortaklığı: Ben katalogla uğraşamam, benim işim internetten para kazanmak diyenler online satış ortaklığı ile para kazanabilirler. Yapmanız gereken sisteme üye olduktan sonra verilen banner kodlarını web sitenize yerleştirmek.  Sizin banner kodunuz ile siteyi gelip alışveriş yapan her müşterinden yüzde 30 ile 50 arası satış primi kazanırsınız.

Lorems hakkında detaylı bilgiye www.lorems.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here