Papa John’s Pizza yeni girişimciler arıyor

0
1861

Amerika’nın İndiana Eyaletinde John Schnatter tarafından daha iyi pizza yapabilmek amacıyla 1984 yılında kurulan ve 2008 yılından buyana Türkiye’de de şubeler açan Papa John’s Pizza, kendi işini kurmak isteyen girişimciler arıyor. Dünya genelinde 32 ülkede 4.000’e yakın şubesi ile hizmet veren Papa John’s Pizza, Türkiye’de tamamı İstanbul’da olmak üzere 17 şube ile hizmet veriyor. Şube sayısını artırmak isteyen Papa John’s Pizza ile siz de kendi işinizi kurabilirsiniz.

Papa John’s Pizza, uluslararası düzeyde tanınmış bir marka olmasının yanı sıra Amerika’da son 9 yıldır Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü alarak ülkenin en hızlı büyüyen birinci pizzacısı unvanını korumakta. Papa John’s Pizza 2008 yılında, Türkiye pazarına girerek 5 yıl gibi kısa bir sürede İstanbul’daki şube sayısını 17’ye çıkardı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Papa John’s Pizza, kendi sektöründe hizmet verdiği lokasyonlarda en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi.

Şube sayısını 2016 yılında 60’a çıkarmayı hedefleyen Papa John’s Pizza, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor. Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkânı sunuyor.

Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.

Franchise almak isteyenlerden 40.000 Dolar giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 200.000 Dolar olarak öngörülüyor. Ayrıca ciro primi (royalty fee) talep ediliyor.

İletişim
www.papajohns.com.tr
merkez@pjgida.com.tr
0 216 478 01 77

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here