E-ticaret sistemi sunan firmalar

0
22277

Hâlihazırda bir mağaza sahibiyseniz veya internetten düzenli olarak satabileceğiniz bir şeyler üretiyorsanız ya da alıp satmak tam göre diyorsanız e-ticarete atılarak internet üzerinden ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu işi profesyonel olarak yapmayı hedeflerseniz kapsamlı bir sanal mağaza alt yapısına ihtiyacınız olacaktır. Eğer yatırım maliyetlerini karşılayabilirseniz kendinize özel bir e-ticaret sistemi hazırlatabilirsiniz. Ancak hazır sistemler de oldukça başarılı.

Türkiye’de hazır e-ticaret sistemi işini oldukça başarılı şekilde yapan şirketler var. Maliyetleri, paketin sunduğu özelliklere göre birkaç yüz lirayla birkaç bin lira arasında değişiyor. Hemen hemen tüm paketlerde kolay şekilde ürün fotoğrafını ve özelliklerini girme, kredi kartıyla ödeme modülü, kargo modülü gibi özellikler bulunuyor. Yeri gelmişken şunu belirtmekte fayda var; piyasada oldukça fazla “genel amaçlı” alışveriş sitesi var. O nedenle belli bir alana veya ürün gamına yönelik e-ticaret yapmak daha hızlı ön plana çıkmanızı sağlayabilir.

Daha düşük maliyetli bir diğer alternatif ise, sahibinden.com ve gittigidiyor.com sitelerinde “mağaza” kurmak. Bu siteler de ürünlerinizin satışı kolaylaştırıyor ve sitelerin zaten mevcut olan yüz binlerce üyesine ulaşabiliyorsunuz. Üstelik mağaza ilanları daha dikkat çekici oluyor. Tercih sizin.

İşte e-ticaret sistemi alabileceğiniz firmalar
www.ideasoft.com.tr
www.neticaret.com
www.hemenal.com
www.kolaymagaza.com
www.tsoft.com.tr
www.platinmarket.com
www.akilliticaret.com
www.noramedya.com
www.eticaretpaketi.com.tr
www.eticaretim.com.tr
www.ashop.com.tr

Bu firmaların haricinde e-ticaret sistemi sunan firmaları yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here