Startup Kitchen iş fikri olanları kampa bekliyor

0
1359

Yaratıcı ve parlak iş fikirlerinin hayata geçirilmesinde bir kuluçka merkezi görevi üstlenen Startup Kitchen, yeni projeler bekliyor. Hayata geçirmek istediğiniz bir iş fikriniz varsa Startup Kitchen kampına katılabilir ve TART mühendisleriyle fikrinizi projelendirip, yatırımcıyla buluşturup hayata geçirebilirsiniz. Üstelik kampa katılmak ücretsiz.

İstanbul’da 11 yıl önce kurulan Tart New Media, yazılım evi olarak faaliyet gösteriyor. Tart, 2012 yılında başlattığı Startup Kitchen projesi ile parlak fikirlere yuva sağlıyor. Bu proje kapsamında iş fikri olan Tart mühendisleriyle bunu projelendiriyor ve yatırımcıyla buluşturuyor. Tart ekibi, Startup Kitchen ile dünyayı etkileyecek fikirlerin yaratıcısı olmayı hedefliyor.

Startup Kitchen programının yürütücüsü Emrah Olgun, programı şöyle anlatıyor;
“Biz insanların yetenek ve potansiyeline inanıyoruz.  Potansiyeli olduğunu düşündüğümüz genç insanları eğitirken bir yandan da onlara Tart ve Vadi kültürünü aşılıyoruz. Onlara inandıkları projelerin bir parçası olma imkânını sunuyoruz. Bu süreç içinde hem onlar yepyeni bakış açılan kazanıyor, hem de biz her defasında genç zihinler tarafından yenileniyoruz. Eğer birinde o ışığı gördüysek hemen kol kanat geriyor, kampta eğitiyor ve sonrasında fikir üretimi, iş planı, gelir modeli gibi noktalar üzerinde mentorlarmızla birlikte girişimlerine yön veriyoruz.”

Startup Kitchen’a 21 Haziran’a kadar başvuru yapabilirsiniz.

Programla ilgili detaylı bilgiye http://startupkitchen.co/ adresinden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak için ise buradan buyurun.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here