Floraturk.com satış ortaklığı ile kazanın

0
2335

İnternetten satış ortaklığı ile para kazanabileceğiniz sitelerden biri de floraturk.com’dur. İnternetten geçirdiğiniz zamanı nakde çevirmek istiyorsanız başvuracağınız yöntemlerden biri de satış ortaklıklarıdır. Siz de internetten para kazanmak istiyorsanız floraturk.com sitesine satış ortağı olarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

FloraTurk.com, Altunizade’de kurulu merkezinde yürüttüğü çiçekçilik faaliyetini online ortama taşımış bir şirket. Türkiye’nin her yerine çiçek göndermeyi, tüm internet kullanıcılarının bir tıklama yakınına getirmekte ve bunu en ekonomik şekilde yaptığını iddi etmekte. Kutlama, doğum günü, nikâh, açılış gibi birçok amaçla gönderilebilecek geniş bir ürün çeşidine sahip olan floraturk.com sitesine satış ortağı olup siz de para kazanabilirsiniz.

Kendi web sitenizde yapacağınız genel floraturk.com tanıtımları ya da ürün tanıtımlarına tıklayıp siteye geçiş yapan ve çiçek siparişi veren kişilerin alışveriş tutarlarının yüzde 12 ‘si size komisyon dlarak ödeniyor. Ayrıca sitenizden giriş yapan ve floraturk.com’a üye olan kişilerin bir yıl boyunca yapacakları tüm alışverişlerden de yüzde 4 komisyon kazanıyorsunuz. Kazındığınız komisyonlar 50 TL’ye ulaştığında ödeme talep edebiliyorsunuz.

Siz de floraturk.com’a satış ortağı olmak istiyorsanız buradan buyurun.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here