Kahve Deryası bayilik şartları

0
3312

Son yıllarda sayısı hızla artan cafe zincirlerinden olan Kahve Deryası yeni bayilikler verecek. Siz de bu sektörde kendi işinizin sahibi olmayı düşünüyorsanız Kahve Deryası’nın bayilik fırsatını değerlendirebilirsiniz. Yeterli sermayeye sahipseniz ve işletmeyi kuracağınız işlek bir lokasyonda dükkânınız varsa ya da kiralama imkanınız varsa Kahve Deryası ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

2009 yılında İzmir’de kurulan Kahve Deryası, bugün itibari ile 5 şube ile hizmet vermekte. Gerekli şartları yerine getiren girişimcilere vereceği bayiliklerle büyümeyi hedefleyen Kahve Deryası’nın 4 şubesi İzmir’de yer alırken İstanbul’da ise 1 şubesi bulunuyor. Şimdiye kadar açtığı şubelerde günlük müşteri sayısı yaptığı fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerinde olan Kahve Deryası, işlek caddelerde ve AVM’lerde bayilikler vermeyi hedefliyor.

Kahve Deryası bayisi olmak isteyenlerde, iç mekânın en az 80–90 m2, dış mekânın ise en az 40 m2 olması isteniyor. Anahtar teslim hizmet veren Kahve Deryası’nın yaklaşık yatırım maliyeti 1.500 TL / m2.

Kahve Deryası’nda kâr marjı ise ürüne göre % 30ile % 100 arasında değişiyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için buradan buyurun.

İletişim
0 232 388 10 13
www.kahvederyasi.com.tr
info@kahvederyasi.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here