Saatzamani.com satış ortaklığı ile kazanın

0
2619

İstanbul Karaköy’de 1975 yılından bu yana faaliyet gösteren Günşah Saat, www.saatzamani.com ile de internette hizmet veriyor. Dünyanın en ünlü saat markalarını satan saatzamani.com sitesi internetten ek gelir sağlamak isteyenlere satış ortaklığı ile fırsat sunuyor. Siz de saatzamani.com sitesine satış ortağı olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Adidas, Balmain, Bulova, Burberry, Calvin Klein, Camel Active, Casio, Citizen, Diesel, Dkny, Ellesse, Fossil, Nacar, Omega, Orient, Quantum, Puma, Pulsar, Lacoste, Slazenger, Swatch, Seiko, Stefanel, Tissot, Zenith  gibi dünya markalarının yüzlerce modelini bulabileceğiniz saatzamani.com ile siz de para kazanmaya başlayın.

Saatzamani.com sitesine satış ortağı olmak için buraya tıklayın. Saatzamani.com, satış ortaklarına siteye gönderdikleri ve alışveriş yapan her müşterinin yaptığı alışveriş tutarının yüzde 10’unu komisyon olarak ödüyor. Ayrıca sizin aracılığınızla siteden alışveriş yapan kişinin bir yıl boyunca yaptığı tüm alışverişlerden yüzde 10 kazanıyorsunuz.

Saatzamani.com’a satış ortağı olmak için buradan buyurun.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here