Chıtır Chicken’den bedelsiz franchising fırsatı

0
1559

Fried Chicken dünyada oldukça popüler olmasına karşın Türkiye de henüz yeterince bilinmiyor. Bunun temel sebebi Fried Chicken üretmek için gereken özel ekipman ve un karışımlarının yerli tedarikçiler tarafından sağlanmaması ve bu sebeple ithal edilen ürünlerin maliyetlerinin oldukça yüksek olmasıydı. MAKFRY yüzde 100 yerli olarak ürettiği ekipman ve un karışımları ile bu maliyetleri diğer firmalarla kıyaslanamayacak düzeye indirmeyi başardı ve bu ürününün Türkiye’de de yaygınlaşması ve popüler hale gelmesinin önünü açtı. Chıtır Chicken markası ile fast food zinciri oluşturmaya başlayan firma girişimcilere franchise bedeli talep etmeden kendi işlerini kurma fırsatı sunuyor.

Fast food sektöründe kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan Chıtır Chicken’ın bedelsiz franchising fırsatından yararlanabilirsiniz.

Chıtır Chicken, kendi işini kurmak isteyenler için neden cazip?

1. Bayilik ve Franchising bedeli yok.
2. Farklı, yeni, lezzetli, kazançlı ve ekonomik bir menü sunuyor.
3. Rakipleriyle karşılaştırılamayacak kadar düşük yatırım maliyeti var.
4. Ücretsiz eğitim veriyor.
5. Bilgi ve destek için ücret talep edilmiyor.
7. Proje aşamasından anahtar teslimine kadar ve sonrasında perakende satış sürecinde 7/24 ücretsiz bilgi ve teknik destek veriyor.
8. Fried Chicken satabilmek için gerekli olan paneleme ürünleri, soslar, ambalajlar ve işyeriniz için gerekli olan menüler, tabelalar ve üniformalar size hazır veriliyor.

İletişim
www.chitirchicken.com.tr
0 232 207 21 51

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here