Bursa Kebap Evi franchising şartları

0
2794

Kebapçı İskender’in Bursa’nın ünlü İskender dönerinin isim hakkını tescil ettirmesinin ardından bildiğiniz İskender döneri Bursa Kebabı olarak anılmaya başladı. Bursa Kebap Evi de uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa kebabını en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu. Bursa Kebap Evi, bu lezzetli iş alanında kendi işini kurmak isteyenlere bayilik veriyor.

Sermayeniz varsa ve ne iş yapacağınıza karar veremediyseniz Bursa Kebap Evi sizin için bir seçenek olabilir. Üstelik işe başladıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı işletmenizi iade etmek isterseniz yaptığınız yatırım tutarının yüzde 70’ini geri alma şansınız var. Bursa Kebap Evi ayrıca işletmenizi daha verimli çalıştırabilmeniz açısından merkezden göndereceği ürünlerde 60 gün vade uyguluyor.

Bursa Kebap Evi, bayilerinden reklam katılım ücreti almıyor. Talep edilen Ciro Primi (Royalty Fee) ise yüzde 3
Yatırım için istenilen minimum dükkan büyüklüğü AVM’ler için 80 m2, diğer yerler için 150 m2.

Bursa Kebap Evi, bayi adaylarından 30.000 dolar isim hakkı bedeli talep ederken yatırımın fiziki maliyeti ise m2 başına yaklaşık 1.700 TL oluyor.

Bursa Kebap Evi’nin bayilerine verdiği destekler
– Yatırım iade garantisi
– Pazarlama
– Eğitim
– Lojistik ve satın alma
– İnsan Kaynakları
– Operasyon
– Kalite Kontrol
– Reklam
– 60 gün vadeli tedarik

İletişim
www.bursakebapevi.com
info@bursakebapevi.com
0 212 690 52 52

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here