Bun Design bayilik şartları

0
3070

Farklı tasarımlara sahip genellikle dekorasyon amaçlı ürünler satan Bun Design ile siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Bun Desing, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatı sunuyor. Üstelik Bun Desing bayisi olabilmek için 25.000 liralık bir yatırım yeterli. Bun Desing’da stant ve mağaza olmak üzere iki çeşit bayilik seçeneği bulunuyor.

Bun Design’a göre bayilerin rolü, başarılarındaki en büyük etkenlerden biri, bu nedenle bayi seçimi konusunda son derece titiz davranılıyor. Titiz bir seçimin ardından bayilik almaya hak kazanan girişimciye ise bölge imtiyazı ve alışveriş merkezi ya da caddede bölge koruması sağlıyor. Bun Desing bayilerine ayrıca, eğitim, reklam, ücretsiz iş geliştirme gibi destekler sunuyor. En önemlisi de Bun Design ciro üzerinden pay almıyor ve reklam katılım ücreti talep etmiyor.

Bun Design bayisi olabilmek için 25.000 ile 45.000 lira arasında bir sermayeye ihtiyacınız var. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon projesi, dekorasyon ve rafta duracak tüm ürünler dâhil. Bun Desing bayilik başvurusu için buradan buyurun.

Mağaza ya da standlar tanınmış perakende markalarının yer aldığı tüm AVM’lerde ya da alışveriş caddelerinde açılabilir. Mağazalar için ideal alan 20 – 40 m2 dir. Standlar için ideal alan 9 m2 olarak belirlenmiş. Ancak farklı tekliflere de açıklar. Uygun bulmaları halinde değerlendirmeye alabiliyorlar.

Sağlanan destekler;
Halkla İlişkiler
Eğitim ve Denetim
Ürün ve Lojistik Desteği

İletişim;
Hasip Özbudun
Bun Dizayn Ltd. Şti.
0 212 294 69 77
www.bundesign.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here