Ceyo bayilik şartları

0
2412

Ceyo markası ile hepimizin çok iyi bildiği Ceyo Ortopedik Sandalet Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1964 yılında kurulmuş, sektörün öncü ve lider kuruluşlarından biridir. Kuruluşundan bugüne kadar üretmiş olduğu modellerle ayak sağlığı başta olmak üzere kalite, kullanım rahatlığı gibi konularda uzmanlığıyla tanınan Ceyo, bayilik vereceğini yeni girişimciler arıyor. Tüm Türkiye’nin tanıdığı bir markanın bayiliğini alarak kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler bu fırsatı değerlendirebilir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin tanınmış markaları” statüsünde tescil edilmiş olan Ceyo ile siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ceyo’nun terlik, sandalet ve ayakkabı alanında Türkiye genelinde 1500 yetkili perakende satıcısı ve Türkiye’nin seçkin AVM ve caddelerinde yer alan birçok kurumsal mağazası bulunmakta. Siz de bu güçlü yapı içinde yer almak isterseniz buradan başvuru yapabilirsiniz.

Ceyo bayisi olabilmek için bulunduğunuz lokasyona göre değişen minimum yatırım tutarının yanı sıra banka teminat mektubu vermeniz gerekiyor.  Ceyo, bayilerinden ciro primi ve reklam katılım ücreti talep etmiyor. Kâr marjı ise yaklaşık yüzde 60.

İletişim
www.ceyo.com.tr
0 212 432 94 94

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here