Pastirmam.com satış ortaklığı ile kazanın

0
2242

İnternetten para kazanmak isteyenlerin en çok uyguladıkları yöntemlerden biri olan satış ortaklığı hemen hemen her ürün için kullanılmakta. Siz de evinizden, işinizden, internet bağlantınız olduğu her yerden, hiç sermaye harcamadan para kazanmak istiyorsanız mutlaka satış ortaklığı programlarını denemelisiniz.

İnternetten sermayesiz para kazanmak isteyenler pastirmam.com’un satış ortaklığı programı ile kazanmaya başlayabilirler.

“Kaynağından Farklı Tatlar Farklı Lezzetler” sloganı ile 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren pastirmam.com satış ortaklığı yapılacak en ilginç sitelerden biri. Kayseri dışında yaşayan ve Kayseri’nin yöresel lezzetleri pastırma, sucuk ve mantı yemek isteyen insanlara kaynağından hizmet sunmak için kurulan pastirmam.com ile siz de para kazanabilirsiniz.

Pastirmam.com sitesine satış ortağı olmak isteyenler buradanbuyursun.

Sitenin satış ortaklığı programına üye olduğunuzda sizin kanalınızla pastirmam.com’a üye olup alışveriş yapanların alışveriş tutarlarının yüzde 5’i size komisyon olarak ödeniyor. Ayrıca sizin kanalınızla üye olan kişinin bir yıl boyunca yaptığı tüm alışverişlerden de yüzde 5 komisyon kazanıyorsunuz.

Satış ortaklığı ile para kazananlar ve kazanmak isteyenler için yeni bir kazanç kapısı olabilir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here