Cokolduk.com satış ortaklığı ile kazanın

0
1984

Mobilya sektörüne yönelik web sitesi ve kurumsal kimlik çalışmaları yapan Sekiz Net Reklam İletişim sahibi olduğu cokolduk.com sitesine satış ortağı olarak para kazanabilirsiniz.

Uzun yıllardır mobilya sektörüne reklam tanıtım hizmeti vermesinden dolayı bu alanda uzmanlaşan Sekiz Net’in e-ticaret platformu olan cokolduk.com’da satışa sunduğu avantajlı mobilya ürünlerinin tanıtımı yaparak evden para kazanmak ister misiniz?

Satış ortaklığı programlarından kendi ilgi alanınıza göre bir veya birkaç tanesine katılarak internetten, evinizin konforlu ortamından ayrılmadan para kazanabilirsiniz. Satış ortaklarına para kazandıran sitelerden biri olan cokolduk.com da bu size evinizden para kazanma fırsatı sunuyor.

Siteye satış ortağı olduğunuzda sizin aracılığınızla üye olup alışveriş yapanların alışveriş tutarlarının yüzde 20’si size komisyon olarak ödeniyor. Ayrıca sizin gönderdiğiniz üyenin bir yıl boyunca yaptığı tüm alışverişlerden yüzde 20 kazanıyorsunuz. Cokolduk.com’da satılan ürünlerin fiyatlarını incelediğinizde kazanacağınız yüzde 20 komisyonun ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz. Yüksek fiyatlı mobilya ürünleri almaya meyilli bir ziyaretçi profili olan siteniz varsa değerlendirilmesi gereken bir satış ortaklığı olduğunu söyleyebilirim.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here