Adrenalin franchise veriyor

0
2451

1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden üç dağcı arkadaş, doğada kullandıkları malzemeleri satın alabilecekleri bir mağaza hayal ettiler. İstedikleri ürünleri bulabilecekleri, yenilikçi, hırslı ama spor etiğinden de taviz vermeyen, çalışanları ürünlerle ilgili bilgili ve doğa sporlarına gönül vermiş kişilerden oluşan bir mağaza. Hatta mağazadan da öte doğa sporcuları için bir buluşma noktası hayal ettiler. Bu amaç ve istekler doğrultusunda, vücutlarında biriken fazla adrenalin ve mütevazı bir bütçeyle hayallerindeki mağaza için ilk adımı attılar. Şimdi bu hayale ortak olma sırası sizde.

Üç gencin hayallerinden doğan Adrenalin şimdi sizin ‘kendi işinizin patronu olma’ hayalinizi gerçekleştirecek. Yatırım maliyeti biraz yüksek olsa da oldukça keyifli ve kazançlı bir sektörde yeni bir heyecan arıyorsanız Adrenalin mağazası açabilirsiniz.

Adrenalin’nin ADRENISING (Adrenalin + Franchising) olarak adlandırdığı sistemle bir mağaza açtığınız zaman sahip olacağınız avantajlar şöyle;

 • Hazır Müşteri
 • Franchise alan, outdoor sektörünün lider ismi Adrenalin’in Türkeye genelinde profesyonel – amatör sporcular ve doğa severlerden oluşan geniş müşteri kitlesine hizmet verme imkana sahip olur. Resmi kurum ihalelerine katılabilir, toplu satışlar ve outdoor aktiviteleri için tırmanış duvarı ve sair hizmetlerin Bölgesel temsilcisi olur.
 • Deneyimli ve lider markanın ortağı olmak
 • Her sektörün takip ettiği bir lider vardır. Adrenalin yatırımcısı lider ve sektöre yön veren markanın taşıyıcı olmanın güvenini ve prestijini de satın alırlar.
 • Güvenilir yatırım
 • Tek başınıza bir marka yaratmak ve tutundurmak deneyim ister, daha uzun zaman alır ve yüksek maliyetlidir. Başarı garantisi yoktur. Tanıtım gücünüz ve konularında uzman geniş bir kadronuz da yoksa rakiplerle başa çıkmak kolay değildir. Sektör lideri Adrenalin’in deneyimleri, kanıtlanmış başarısı ve uzman kadrosu yatırımınızı güvence altına alır.
 • Adil paylaşım
 • Adrenalin franchise alanın haklarını koruyan bir anlaşma önerir. Anlaşmanın tarafları sisteme yaptıkları katkılar oranında hak ve kazanç sahibi olurlar.
 • Bölge koruma
 • Adrenalin, yatırım yaptığınız ve anlaşmada sınırları belirlenmiş bölgede hiçbir kişi ve mağazaya ürün ve know-how desteği vermeyeceğini garanti eder.
 • Eğitim
 • Franchise sisteminde yapıcı ve hata düzeltici nitelikte yapılan denetimler sistemin ve işletmecinin başarı sigortasıdır. Adrenalin’de düzenli olarak açık ve gizli denetim denetim sistemi işlemektedir.
 • Adrenalin’in tecrübelerini ve işletme tekniklerini içeren, eğitim sonrasında da her an işletmecinin referans bilgi olarak başvuracağı 3 ayrı kitap teslim edilir. Operasyon El Kitabı, Yönetici El Kitabı ve Eğitim El Kitabı.
 • Satış, pazarlama, ihale, ek hizmetler, mali işler gibi birçok konuda uzman personel Merkez’de istihdam edilir ve söz konusu ekip Franchise sahibine destek vermek için çalışır.
 • Reklam ve tanıtım
 • Tedarik esnekliği

Adrenalin franchise türleri

Adrenalin Express
Ürünlerin bölgenin özelliğine bağlı olarak daha spesifik yelpazede sunulduğu, 20 – 40 m2 arası mağazalardır. Yer seçiminde yaya trafiği gibi özellikler daha önemlidir.
Yatırım maliyet: 70.000 – 100.000 TL

Adrenalin Shop
Tüm Outdoor Sporların malzeme, ekipman, tekstil ve ayakkabılarından oluşan geniş bir yelpazede hizmet verir. Mağazalar 80 – 400 m2 arasında, ana arterlere yakındır. 60 binden fazla üründen bölgesel olarak en uygun stok seçilir, sürekli sevkiyatla stok maliyetlerinin yatırımcıyı zorlamasının önüne geçilir.
Yatırım maliyeti: 100.000 – 150.000 TL

Adrenalin Mall
Alışveriş merkezlerinde hizmet veren, ürünlerin AVM’nin bulunduğu bölgeye göre belirlendiği mağazalardır. Farklı büyüklüklere göre ürün çeşitliliği arttırılır.
Yatırım maliyeti: 150.000 – 200.000 TL

Yukarıdaki rakamlara Franchise giriş ücreti ve işletme yatırımı dahil. Ürün stok düzeyine göre belirlenecek tutarda ayrıca teminat alınıyor.

Başvuru için buradan buyurun.

Detaylı bilgi için;
Paragon Spor Mağazacılık ve Dağıtım Ltd.Şti.
Necatibey Cad. Gayret Han No:53/A Karaköy/ İstanbul
0 212 293 15 30
adrenalin@adrenalin.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here