Sandwich Lab franchise veriyor

0
2280

Fast food hayatımıza girdiğinden bu yana bir biri ardına farklı lezzetler tanımaya başladık. Bunlardan biri de 2010 yılında hizmete açılan Sandwich Lab.

İş hayatına atılacaksanız veya mevcut işiniz size tatmin etmiyor ve yeni bir arayış içindeyseniz Sandwich Lab’dan franchising alarak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Mönüsünde sıcak – soğuk sandwich, salatalar, taze sıkma meyve suları ve tatlılar bulunan Sandwich Lab ile siz de kendi işinizin sahibimi olabilirsiniz.

Denenmiş ve kendini kanıtlamış, riski az getirisi hızlı bir iş sahibi olmak istiyorsanız Sandwich Lab’ın sizin için sunduğu fırsattan yararlanabilirsiniz. Sandwich Lab, franchise alacaklara, bölge koruması, işletmeye özel concept proje çizimi, talep edildiğinde uygulama desteği, personel eğitimi, pazarlama desteği, huzurlu ve mutlu çalışma bir çalışma ortamı sunuyor.

Sandwich Lab, franchise giriş bedeli 10 bin TL. Eğer bu işi bir AVM’de yapacaksanız giriş bedeli 5 bin TL olarak alınıyor. Satıştan talep edilen pay ise karşılıklı görüşme ile belirleniyor. Belirlenen rakam sabit oluyor. Yaptığınız satışın miktarı ile değişkenlik göstermiyor. Siz de Sandwich Lab ile kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız buradan buyurun.

Detaylı bilgi için;
Başak BAŞARIR GÜLEÇ
0 535 817 09 53
www.swichlab.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here