Markum.net satış ortaklığı ile kazanın

0
2098

Alan adı tescili ve hosting çözümleri konusunda 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Markum.net’e satış ortağı olarak para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmak isteyenler için hemen hemen bütün sektörlerde satış ortaklığı sistemleri mevcut. İlgi alanınızla ilgili bir satış programına dahil olarak sizde internetten geçirdiğiniz zamanı nakite çevirebilirsiniz.

Markum.net’e üye olduktan sonra size ait referans linkinizle üye yaptığınız herkesten 1 $ kazanç sağlıyorsunuz. Ayrıca üye yaptığınız kişi markum.net’ten alışveriş yaptığında (domain kescili, hosting vs) yaptığı alışverişin yaklaşık yüzde 40’ı size komisyon olarak ödeniyor.

Ayrıca diğer satış ortaklığı sistemlerinden farklı olarak markum.net’te “üye yaptığınızın üye yaptığı, onun da üye yaptığı…” şeklinde sınırsız devam eden alt üye zincirinden de kazanç sağlıyorsunuz.

Markum.net satış ortaklığı programı kazanç türleri

Programda 5 farklı kazanç türü bulunuyor. İlk dört yöntem tüm üyeleri kapsarken beşinci yöntem ile para kazanmak için satış ortaklığı formunu doldurmanız gerekiyor.

1. Tüm üyeler kendi alışverişlerinden kredi kazanırlar. Kazandıkları kredi üyelik hesabındaki bakiyelerine otomatik olarak eklenir.

2. Markum.net’ten herhangi bir ürün veya hizmeti satın alan kişiye referans olan kişi, bu alışveriş üzerinden kredi kazanır. Kişinin kazandığı kredi, üyelik hesabındaki bakiyesine otomatik olarak eklenir.

3. Bir üyenin referans koduyla üye olan ve alışveriş yapan bir alt katmandaki birisinin referans koduyla üye olan ve alışveriş yapan onun da altındaki katmanda yer alan birisinin referans koduyla üye olan ve alışveriş yapan sınırsız alt katmandaki kişilerin kazandıkları kredi, sistemdeki üçüncü bir kazanç çeşididir. Alt gruplar için katman, kontenjan, sayı, süre gibi herhangi bir kısıtlama yoktur.

4. Sisteme (referans koduyla) üye kazandıran üyeler, kazandırdıkları üye başına 1 $ prim alır. Ancak bu kazancın aktif olabilmesi için Markum.net’ten herhangi bir biçimde en az 50 $’lık ürün, hizmet veya servis almış olmaları gerekmektedir. Daha önce almamış olan ve yeni üye olanlar, bu miktarda bir sipariş verdiklerinde kazanç özelliği anında aktif olur.

5. Satış Ortaklığı Programı kapsamında hazırlanan banner ve sponsor bağlantıları sitelerine ekleyerek ziyaretçilerini Markum.net’e yönlendiren site sahipleri buradan kazanç elde edebilirler.

Markum.net satış ortaklığı için buradan buyurun.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here