Kahvecim.com.tr satış ortaklığı ile kazanın

0
2747

Kahvecim, 2000 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren bir şirket. Kahvecim’in isminden de anlaşıldığı üzere ana ürün grubunu kahve çeşitleri oluşturuyor. Bunun yanı sıra kahve makinaları, çaylar, aksesuarlar da ürün portföyünde yer alıyor. Kahvecim.com.tr ise 2009 yılından bu yana online satış hizmeti vermekte.

İnternetten para kazanmak isteyenler, kendine ek gelir yaratmak isteyenler, satış ortaklığı programları ile para kazanmak isteyenler kahvecim.com.tr satış ortaklığı programını deneyebilirler.

sitesindeki satış ortaklığı formunu doldurduktan sonra size verilecek olan link ile reklam ve tanıtım çalışması yapabilirsiniz. Kendi bloğunuzdan, sosyal medya hesaplarınızdan veya internet reklam ağlarını (AdWords gibi) kullanarak kahvecim.com.tr’ye müşteri yönlendirebilirsiniz. Sizin satış ortağı linkinizle siteye üye olup alışveriş yapanların alışveriş tutarlarının yüzde 10’u size komisyon olarak ödeniyor. Ayrıca sizin aracılığınızla üye olmuş kişinin bir yıl boyunca yatığı tüm alışverişlerden de yüzde 10 kazanıyorsunuz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here