Gitarpark.com satış ortaklığı ile kazanın

0
2055

Bakırköy’de müzik aletleri satışı yapan Stüdyopark mağazasının online satış sitesi olan gitarpark.com satış ortaklığı ile siz de para kazanabilirsiniz. 2001 yılından bu yana müzik aletleri satışı alanında müşterilerinin güvenini kazanmış olan Stüdyopark, bu güveni online satış mağazası www.gitarpark.com ile tüm Türkiye’ye yaymak için çalışmakta.

Siz de müzik sektörü ile ilgiliyseniz, bu alanla ilgili siteleri, forumları, blogları takip ediyorsanız, kendinize ait bloğunuz varsa ya da internet reklam ağlarını kullanabilirim diyorsanız gitarpark.com satış ortaklığı ile para kazanabilirsiniz.

Gitarpark satış ortaklığı, gitarpark.com üzerinden dolduracağınız bir form ile kendi sitenizden gitarpark.com ürünlerinin tanıtımını, reklamını yapıp satışlardan komisyon almanızı sağlayan bir sistem. Sizin satış ortaklığı linkinizi takip ederek gitarpark.com sitesine üye olup alışveriş yapıldığında bu alışveriş tutarının yüzde 2’si size komisyon olarak ödeniyor. Ayrıca sizin referans linkinizle bir defa üye olan kişinin bir yıl boyunca yaptığı tüm alışverişlerden yüzde 2 komisyon kazanıyorsunuz. Gitarpark.com’a satış ortağı olmak için buradan buyurun.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here