Evde çikolata yapmak için ihtiyacınız olan her şey burada

0
3509

Mutfakta olmayı seviyorsanız, kendi mutfağınızda çikolata, kek, pasta üretip para kazanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tedarik edebileceğiniz siteleri bilmenizde fayda var.

Artık siz de pastanelerin ışıltılı dolaplarında gördüğünüz birbirinden çekici ve lezzetli çikolata ve pastaları kendi mutfağınızda üretebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm hammaddeleri ise oturduğunuz yerden sipariş edip hiçbir zahmete girmeden kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Size kalan ise yaratıcılığınızı ön plana çıkararak farklı lezzetler üretmek. Üreteceğiniz çikolataları ister kendi sitenizden satın isterseniz çevrenizdeki pastanelerle anlaşarak satın.

Evde başta çikolata olma üzere, kek, pasta vs. yapmak için ihtiyacınız olan tüm hammaddeleri, kalıpları, kutuları hammaddeler.com ve onun kardeş sitesi olan mutfakdelisi.com’dan tedarik edebilirsiniz.

Smart Alışveriş Kulübü bünyesinde 2007’de kurulan hammaddeler.com işletmelerin hammadde ihtiyacını karşılarken kendi evinin mutfağında butik üretim yapmak isteyen amatörler içinde önemli bir eksikliği kapatıyor. Hammaddeler.com, ağırlıklı olarak endüstriyel büyük işletmelere ve KOBİ’lere online satış yapmakta. Ancak kişisel kullanıcılar da Hammaddeler.com’dan yararlanabiliyor. Ayrıca yine Smart Alışveriş Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren mutfakdelisi.com’dan da hammadde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İzmir merkezli olan hammaddeler.com ve mutfakdelisi.com’dan yaptığınız alışverişlerde teslimat süresi ortalama 1 iş günü.

Hammaddeler.com ve mutfakdelisi.com’dan temin edebileceğiniz malzemelerden bazıları şöyle;

Pasta – Kek Malzemeleri
Kurabiye Malzemeleri
Muffin Malzemeleri
Çikolata Hammaddeleri
Çikolata Kalıpları
Çikolata Sunum Malzemeleri
Çikolata Ekipmanları
Çikolata Yapım Setleri
Çikolata Yapma Makineleri
Çikolata Kitapları
Waffle Malzemeleri
Dondurma Malzemeleri
Pizza Malzemeleri

Daha fazlası için siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Eğer temin ettiğiniz malzemelerle neler yapacağınız konusunda kararsızsanız evdeimalat.com sitesine bir göz atın derim.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here