Para kazandıran Android uygulaması TappOro

5
2567

Akıllı telefonlar aldı başını gidiyor. GSM operatörlerinin kontratlı satışları sayesinde artık akıllı telefon sahibi olmak çok kolaylaştı. Android tabanlı akıllı telefonunuzla para kazanmak ister misiniz?

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa ve telefonunuz gün boyu elinizden düşmüyorsa artık bunu paraya çevirmenin zamanı geldi. İnternetten para kazanmak artık hepimizin bildiği bir konu. Farklı bir para kazanma yöntemi arıyorsanız akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Android için geliştirilen Tapporo uygulaması ile günde yaklaşık 5 dolar kazanabilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yeni bir hesap oluşturabileceğiniz gibi Facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

Uygulama, giriş yaptıktan sonra eğer varsa bir referans numarası girmenizi isteyecek. Referans numarasını daha sonra da girebilirsiniz. Referans numarası girmek size başlangıçta 250 oro (Tapporo’nun puanlama sistemi, 0,25 dolara karşılık geliyor) kazandıracak. Aynı şekilde referans numarasını kullandığınız kişiye de 100 Oro kazandırmış olacaksınız.

Tapporo ile para kazanmak için ORO biriktirmeniz gerekiyor. Oro biriktirmek için ise uygulamayı açtığınızda “Offers” sekmesinde yer alan görevleri yerine getirmeniz yeterli. Ayrıca “Videos” sekmesindeki videoları izleyerek de Oro kazanabilirsiniz. Daha fazla Oro kazanmak için yeni kullanıcıların sizin referans numaranızla kayıt olmalarını sağlamalısınız. Sizin referans numaranızı kullanarak kayıt olan her kullanıcı için 100 Oro (0,10 dolar) kazanabilirsiniz. ORO kazanmanın en kolay yolu ise “Offers” sekmesi altında bulunan görevleri (uygulama indirmek, anket doldurmak, çeşitli sitelere üye olmak gibi) tamamlamaktır. Tapporo’da Oro puanı biriktirmenin diğer bir yolu ise Facebook sayfasını beğenmek (50 Oro), Tweet atmak (20 Oro) ve Tapporo uygulamasını anlatan bir video çekip YouTube’da paylaşmak (1000 Oro).

Para kazandıran diğer Android uygulamalarını Yorum bölümünden paylaşmanızı rica ederim.

Not: Bu uygulama tarafımdan test edilmemiştir. Bu makalede yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.

5 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar Tapporo uygulamasıyla birlikte android cihazlarınızdan Winat9’u da androidden marketten indirerek kullanmanızı tavsiye ederim. Winat9 da yerli bir para kazandırma uygulamasıdır. Tapporo referans numaram “TAPSP54779”. Referans kodumla üye olursanız direk olarak 250 ORO (0,25 $) ile başlayabilirsiniz. Herkese bol kazançlar…

  2. TAPMA84172 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığınızda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın “”TAPMA84172″”
    5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here