Ahşap klavye ve mouse ile kazanın

0
2783

Günümüzde teknolojik gelişmeler akıl almaz bir hızla ilerlerken bir yandan da doğal yaşama olan ilgi de artıyor. Doğal gıdalar, organik giyisiler hatta organik oyuncaklar çok rağbet görmeye başladı. Teknoloji ile doğal ürün kavramları pek yan yana gelebilecek gibi olmasa da tasarımcılar doğal ürünü teknoloji sektörüne kısmen de olsa adapte etmeye başladılar. Bunun örneklerinden biri de ahşap klavyeler. Dış aksamı tamamen doğal ahşap malzemeden üretilen klavyeler hem teknolojiden kopamayan hem de doğal ürün kullanma merakı olan herkesin ilgisini çekecektir.

Avrupa merkezli Oree firması tarafından tasarlanan ve üretilerek piyasaya sürülen ahşap klavyeler oldukça şık bir görünüme sahip. Hem masaüstü bilgisayarlar için hem de tabletler için farklı boyutlarda üretilen klavyelerin Avrupa’daki satış fiyatı 125 Euro.

Her ne kadar ürün Oree firması tarafından 125 Euro gibi bir fiyata satılıyor olsa da Uzak Doğu faktörünü göz ardı etmemek lazım. Ahşap klavyeler özellikle Çin pazarında çok daha çeşitli tasarım ve aksesuarlarla satışa çıktı bile. Üstelik fiyatları Oree’nin fiyatı ile kıyaslanamayacak kadar ucuz. Başta Çin olmak üzere Uzak Doğu’da üretilen ahşap klavyelerin yanında mouseları da var.

Doğal ürün meraklılarına ahşap klavye ve mouse satarak para kazanmayı düşünürseniz alibaba.com’da “wooden keyboard” diye arama yaparak çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here